“Bardzo przyjazna atmosfera i pyszne jedzenie”
Blekitny Pudel — recenzja

Blekitny Pudel
Nr 3 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Błękitny Pudel jest lokalem z wieloletnią tradycją. Charakteryzuje nas niecodzienny wystrój galerii sztuki, która mieściła się tu przed laty. Znajdziesz tu również doskonałe drinki, kuchnie czynną do ostatniego klienta i niezapomniany klimat. Uważaj! Takie połączenie może skraść Ci serce...

Polecam bardzo, za dobre jedzenie i uprzejmą obsługę (szczególnie pozdrawiamy Panią Dominikę!) .
Pomoc przy wyborze dania, dla każdej z czterech osób które miały swoje wymagania.
Dostosowanie potrawy do wersji łagodniejszej niż w karcie.
Przy dużym ruchu Pani Dominika dbała o to, byśmy byli na bieżąco z czasem realizacji naszego zamówienia za co również dziękujemy bo rzadko się to zdarza :)
P.s. Osobiście unikam żeberek, ale skłoniła mnie rekomendacja, nie żałuję! Dziękuję, było przepyszne! :)

Dziękujemy, Alexonpl

Bardzo fajne miejsce na wypad z przyjaciółmi. Na miejscu można dobrze zjeść i napić się piwa. Miejsce z klimatem i miłą obsługą.

Dziękujemy, Adam R

Wpadłyśmy zupełnie przypadkiem i pokochalysmy klimat Pudelka do którego każdy powinien zawitać! Pozdrawiamy Panią Julię!

Dziękujemy, Ewa96

Polecam! Pani Asia zadbała o nasz „stolik” od A do Z! Najlepsza miejscówka w Sopocie, warto odwiedzić!

Dziękujemy, siapataxoxo

Jedzonko pyszne a obsługa nie z tej ziemi ! Czujesz sie zaopiekowany od samego początku . Pozdrawiamy nasza kelnerkę Julię ! Do zobaczenia !

Dziękujemy, Marysia T

Blekitny Pudel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blekitny Pudel? Podziel się wrażeniami!