“Kolacja”
Blekitny Pudel — recenzja

Blekitny Pudel
Nr 3 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Błękitny Pudel jest lokalem z wieloletnią tradycją. Charakteryzuje nas niecodzienny wystrój galerii sztuki, która mieściła się tu przed laty. Znajdziesz tu również doskonałe drinki, kuchnie czynną do ostatniego klienta i niezapomniany klimat. Uważaj! Takie połączenie może skraść Ci serce...

Wpadłyśmy zupełnie przypadkiem i pokochalysmy klimat Pudelka do którego każdy powinien zawitać! Pozdrawiamy Panią Julię!

Dziękujemy, Ewa96

Polecam! Pani Asia zadbała o nasz „stolik” od A do Z! Najlepsza miejscówka w Sopocie, warto odwiedzić!

Dziękujemy, siapataxoxo

Jedzonko pyszne a obsługa nie z tej ziemi ! Czujesz sie zaopiekowany od samego początku . Pozdrawiamy nasza kelnerkę Julię ! Do zobaczenia !

Dziękujemy, Marysia T

Przemiła obsługa, piękne wnętrze. Bardzo dobre jedzenie. Dobra miejscówka. Fajna muzyka. Dobre drinki:)

Dziękujemy, Paulina2709

Piękne wnętrze, dobra i nienachalna muza, przemiła obsługa i rewelacyjne nalewki :) W sam raz na niespieszną kawę, ale również na obiad.

Dziękujemy, Lady M

Blekitny Pudel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blekitny Pudel? Podziel się wrażeniami!