“XD”
Blekitny Pudel — recenzja

Blekitny Pudel
Nr 3 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Błękitny Pudel jest lokalem z wieloletnią tradycją. Charakteryzuje nas niecodzienny wystrój galerii sztuki, która mieściła się tu przed laty. Znajdziesz tu również doskonałe drinki, kuchnie czynną do ostatniego klienta i niezapomniany klimat. Uważaj! Takie połączenie może skraść Ci serce...
Zrecenzowano 9 września 2019

Spacerując monciakiem trafiliśmy na bardzo sympatyczne miejsce. Wnętrze plus muzyka nadaje bardzo klimatycznego nastroju. Drinki wyśmienite i świetnie dobrane kompozycje. Bardzo polecamy to miejsce, tym bardziej że obsługa na mega plus,gość czuje się tu bardzo wyjątkowo. Polecamy!!

Dziękujemy, Fortis F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że przypadkowa wizyta okazała się miłym zaskoczeniem zarówno pod kątem klimatu, jak i smaków. Zapraszamy częściej i zachęcamy do wypróbowania pozostałych koktajli z naszej bogatej karty drinków. Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia

Zrecenzowano 9 września 2019

Dobre jedzenie i miła obsługa. Wieczorami gra muzyka na żywo, bezproblemowa rezerwacja miejsc. Klimatyczne miejsce z ciekawymi drinkami

Dziękujemy, Liszka9

Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że zarówno klimat, jak i jedzenie oraz obsługa zaowocowały tak pozytywną opinią. Zapraszamy częściej i zachęcamy również do wypróbowania dań z naszej karty

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, bardzo dobre jedzenie, pięknie podane , pyszna nalewka;)
Bardzo miła obsługa:) Pan Mateusz

Dziękujemy, Rajmund L

Dziękujemy serdecznie za polecenie naszego miejsca. Niezmiernie nam miło, że jedzenie smakowało, a obsługa i klimat dopełniły całości. Zapraszamy częściej i również pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Sopocie buty nam same skręcają do Błękitnego Pudla. Klimatycznie na, super wystrój. Chce się siedzieć i wracać. Polecamy

Dziękujemy, 684karolinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Pani Karolino, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że nasi goście przychodzą do nas już intuicyjnie ;) Zapraszamy częściej

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

pyszne jedzonko <3 swietne drinki, obsluga na najwyzszym poziomie, bawilismy sie przednio. pozdrawiamy Pania Dominike :)

Dziękujemy, dinstergo

Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji była punktem takiego ważnego wydarzenia jak wieczór kawalerski. Mamy nadzieję, że dzięki temu zostaniemy w pamięci na długo i oczywiście zapraszamy częściej do świętowania innych okazji ! Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia niebawem

Blekitny Pudel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blekitny Pudel? Podziel się wrażeniami!