“Polecam;) Gorąco”
Blekitny Pudel — recenzja

Blekitny Pudel
Nr 3 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Błękitny Pudel jest lokalem z wieloletnią tradycją. Charakteryzuje nas niecodzienny wystrój galerii sztuki, która mieściła się tu przed laty. Znajdziesz tu również doskonałe drinki, kuchnie czynną do ostatniego klienta i niezapomniany klimat. Uważaj! Takie połączenie może skraść Ci serce...
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, bardzo dobre jedzenie, pięknie podane , pyszna nalewka;)
Bardzo miła obsługa:) Pan Mateusz

Dziękujemy, Rajmund L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy serdecznie za polecenie naszego miejsca. Niezmiernie nam miło, że jedzenie smakowało, a obsługa i klimat dopełniły całości. Zapraszamy częściej i również pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Sopocie buty nam same skręcają do Błękitnego Pudla. Klimatycznie na, super wystrój. Chce się siedzieć i wracać. Polecamy

Dziękujemy, 684karolinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Pani Karolino, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że nasi goście przychodzą do nas już intuicyjnie ;) Zapraszamy częściej

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

pyszne jedzonko <3 swietne drinki, obsluga na najwyzszym poziomie, bawilismy sie przednio. pozdrawiamy Pania Dominike :)

Dziękujemy, dinstergo

Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji była punktem takiego ważnego wydarzenia jak wieczór kawalerski. Mamy nadzieję, że dzięki temu zostaniemy w pamięci na długo i oczywiście zapraszamy częściej do świętowania innych okazji ! Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia niebawem

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wszystko wyjątkowo dobrze doprawione . Miła atmosfera i cudowna obsługa. Super. Polecamy wszystkim

Dziękujemy, Karolina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dziękujemy Pani Karolino za podzielenie się swoimi odczuciami po wizycie w naszej restauracji. Cieszymy się, że jedzenie, które Pani zamówiła smakowało, a obsługa i atmosfera zasłużyły na miano cudownej. Zapraszamy częściej i mamy nadzieję, że niebawem znów nas Pani odwiedzi i wypróbuje kolejne dania z naszego menu. Gorąco pozdrawiamy

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Super miejsce, miła atmosfera, dobra muzyka na żywo, Pani Dominika o nas dba serwując kolorowe drinki :)

Dziękujemy, AsiaiBeata

Pani Asiu, dziękujemy za miłe słowa. Niezmiernie miło nam, że zechciała Pani poświęcić chwilę na podzielenie się z nami swoją opinią. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani niebawem, a Pani Dominika po raz kolejny zaserwuje pyszne koktajle

Blekitny Pudel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blekitny Pudel? Podziel się wrażeniami!