“Kolacja”
Blekitny Pudel — recenzja

Blekitny Pudel
Nr 3 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Błękitny Pudel jest lokalem z wieloletnią tradycją. Charakteryzuje nas niecodzienny wystrój galerii sztuki, która mieściła się tu przed laty. Znajdziesz tu również doskonałe drinki, kuchnie czynną do ostatniego klienta i niezapomniany klimat. Uważaj! Takie połączenie może skraść Ci serce...
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Najlepiej na świecie! Dominika serwuje najlepsze jedzenie przedimprezowe, Mateusz upił nas przegenialnym aperolem. Wrócimy obiecujemy

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza miejscówka w Sopocie, klimatycznie i zawsze miała obsługa, na czele z piękna Dominiką która serwuje cudną whisky :)

Dziękujemy, gambit13

Najlepsze HOT TODDY od Dominiki, choć w karcie już nie ma, a dostałam! MNIAM
Uśmiechnięta, zawsze pogodna i sympatyczna ❤️
Zapraszam wszystkich :))

Dziękujemy, NataliaO1458
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Paweł i Dominiką fantastyczni. Wrócimy na pewno jedzenie doskonale a porada również fantastyczna . Polecam wszystkim w Sopocie

Dziękujemy, 873arkadiusz_
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepsze miejsce w Sopockim centrum najlepsze drinki u Zuzi w błękitnym delfin. Polecamy szczególnie naleweke i koktaile

Dziękujemy, Mateusz K

Blekitny Pudel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blekitny Pudel? Podziel się wrażeniami!