“Jeśli dziczyznę to tylko tu !”
Karczma Polska Zagroda — recenzja

Karczma Polska Zagroda
Nr 22 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

Kuchnia staropolska, klimatyczne wnętrze, wyśmienita dziczyzna.
Polecam: daniela z kluskami śląskimi i pyszną herbatę niedźwiedzią.

Dziękujemy, BeataO77

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po długiej przerwie odwiedziliśmy ponownie restaurację . Kiedyś było pysznie a teraz jest ....mega pysznie. Gorąco polecam miłośnikom polskiej kuchni i nie tylko

Dziękujemy, W4300JMjoannas
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Byłem stałym klientem tej restauracji, ale miałem przerwę prawie roczną. W lipcu wróciłem sprawdzić czy coś się zmieniło i na szczęście nie opuszczone nawet o milimetr, ani wysokiego poziomu obsługi ani smaku kuchni. Jeżeli więc masz gości i nie wiesz, gdzie ich zabrać, to mogę to miejsce naprawdę polecić. Wystrój sali, który zachwyci oraz potrawy, które są naprawdę charakterystyczne dla Polski. Ja osobiście zawsze kończę na pierogach, ale menu jest o wiele bogatsze. To tutaj zrobiłem m.in. moje pożegnanie dla kolegów, gdy odchodziłem z pracy. Nie wstydziłem się wtedy i nie wstydziłem się teraz. To naprawdę miejsce reprezentacyjne.

Dziękujemy, Maksymilian D
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, klimat jest zachowany. Nie ma na co narzekać ;) Restauracja na medal!

Dziękujemy, zarlokzgdanska
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Chcesz sie poczuc jak w prawdziwej karczmie bez wyjezdzania za miasto to to jest to. Stoly i lawy drewniane pokryte baranimy skorami. Skory troche juz wysiedziale i wartoby bylo pomyslec o ich wymianie dla komfortu siedzenia. Bardzo sympatyczny wystroj, uprzejma obsluga. Jedzenie, duzo i smacznie. Zamowilismy „uczte gospodarza” na 4 osoby. Smaczna i duza roznorodnosc. 6 osob mogloby sie dobrze najesc i nie byloby potrzeby uzycia „dogi back”. Na wstepie chleb ze smalczykiem. Ja osobiscie sugerowalbym dodanie jabluszka i majranku do smalczyku dla poprawienia jego smaku. Karczma napewno warta ponownego odwiedzenia.

Dziękujemy, jerzy39

Karczma Polska Zagroda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Polska Zagroda? Podziel się wrażeniami!