“urlop we wrześniu”
Tesoro — recenzja

Tesoro
Nr 46 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

z przyjemnością i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce na kulinarnej mapie Sopotu. pyszne jezdnie, świetna atmosfera. od progu dostajemy informację jaki może być czas oczekiwania. obsługa bardzo miła. podczas tygodniowego pobytu odwiedziliśmy to miejsce cztery razy. za każdym razem obiad zasługiwał na 5⭐ . za rok z pewnością tam wrócimy. ps... czekam na obiecaną kartę stałego klienta

Dziękujemy, marcinszoltysek

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobra pizza i klimatyczny wystrój lokalu jak na wakacjach we Włoszech. W sezonie jednak horendalny czas oczekieania

Dziękujemy, JuliaBere
Zrecenzowano 2 września 2019

Wchodzimy do restauracji o Godz 1730 ,restauracja raczej pusta mimo tego czekamy na kelnerke z menu ok 10 minut.Kiedy wreszcie się pojawia składamy zamówienie,jedno spaghetti ,dwa x łosoś. Prosimy o możliwe jak najszybszą obsługę gdyż się spieszymy.Pani mówi ,że minimum 40minut czas oczekiwania.Tak jak wspominałam w restauracji tylko kilku gości.Dziękujemy i wychodzimy .Kelnerka nawet nie próbuje nas zatrzymać ,zaproponować danie które zostanie szybciej wykonane.Totalnie lekceważąca postawa. Więcej tam nie zawitamy!

Dziękujemy, Katarzynapierwsza
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Przy wejściu wita gości tabliczka z szacowanym czasem oczekiwania. Na początku, gdy tylko część stolików była zajęta było to 30 min, a przy opuszczaniu 45 min, gdzie taras zewnętrzny już był zapełniony. Na realizację zamówienia nie czekaliśmy długo (max 20 min). Dania może nie są najtańsze (średnio od 35-40 w górę) lecz warte są swojej ceny. Takie kalmary jak tam, ostatni raz jadłem w Wenecji. Palce lizać. Żadne gumowate. Lazania z łososiem też jest godna polecenia. Może zamiast carpaccio z rozbefu byłoby lepiej zamówić z polędwicy wołowej? Kwestia gustu. Przyrządzone było równie dobrze.
Obsługa miła i stara się dogodzić w każdym calu. Taras ze stolikami jest z odsuwanymi szklanymi drzwiami oraz podgrzewaczami gazowymi, co uniezależnia od kaprysów pogody. Obok tarasu, wydzielona strefa zabawy dla dzieci (karuzela, zjeżdżalnia i inne drobne atrakcje).
Zdecydowanie lokal warty polecenia.

Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja polecona przez miejscowych i to był strzał w 10 ! Podczas naszego pobytu w Gdańsku , przez kilka dni jedliśmy obiady w okolicznych smażalniach ryb , które w szczycie sezonu powalały cenami a niekoniecznie smakiem i jakością . Pizzeria Tesoro jest miłą odmianą - najważniejsze że zarówno pizza jak i makarony są pyszne , podobnej jakości potrawy jedliśmy tylko we Włoszech . Co ciekawe ceny nie są wygórowane , co w porównaniu do przeciętnych ale drogich smażalni ryb , bardzo miło nas zaskoczyło. Obsługa na najwyższym poziomie , zawsze miła i uśmiechnięta . Warto zrobić rezerwację , ponieważ czasami nie ma szans na znalezienie wolnego stolika , co tylko świadczy o tym że jedzenie tutaj jest rewelacyjne . Polecam i na pewno wrócę będąc ponownie w tej okolicy.

Dziękujemy, Sonkal1

Tesoro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tesoro? Podziel się wrażeniami!