“Włoska pizza”
Tesoro — recenzja

Tesoro
Nr 46 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobra pizza i klimatyczny wystrój lokalu jak na wakacjach we Włoszech. W sezonie jednak horendalny czas oczekieania

Dziękujemy, JuliaBere

Zrecenzowano 2 września 2019

Wchodzimy do restauracji o Godz 1730 ,restauracja raczej pusta mimo tego czekamy na kelnerke z menu ok 10 minut.Kiedy wreszcie się pojawia składamy zamówienie,jedno spaghetti ,dwa x łosoś. Prosimy o możliwe jak najszybszą obsługę gdyż się spieszymy.Pani mówi ,że minimum 40minut czas oczekiwania.Tak jak wspominałam w restauracji tylko kilku gości.Dziękujemy i wychodzimy .Kelnerka nawet nie próbuje nas zatrzymać ,zaproponować danie które zostanie szybciej wykonane.Totalnie lekceważąca postawa. Więcej tam nie zawitamy!

Dziękujemy, Katarzynapierwsza
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Przy wejściu wita gości tabliczka z szacowanym czasem oczekiwania. Na początku, gdy tylko część stolików była zajęta było to 30 min, a przy opuszczaniu 45 min, gdzie taras zewnętrzny już był zapełniony. Na realizację zamówienia nie czekaliśmy długo (max 20 min). Dania może nie są najtańsze (średnio od 35-40 w górę) lecz warte są swojej ceny. Takie kalmary jak tam, ostatni raz jadłem w Wenecji. Palce lizać. Żadne gumowate. Lazania z łososiem też jest godna polecenia. Może zamiast carpaccio z rozbefu byłoby lepiej zamówić z polędwicy wołowej? Kwestia gustu. Przyrządzone było równie dobrze.
Obsługa miła i stara się dogodzić w każdym calu. Taras ze stolikami jest z odsuwanymi szklanymi drzwiami oraz podgrzewaczami gazowymi, co uniezależnia od kaprysów pogody. Obok tarasu, wydzielona strefa zabawy dla dzieci (karuzela, zjeżdżalnia i inne drobne atrakcje).
Zdecydowanie lokal warty polecenia.

Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja polecona przez miejscowych i to był strzał w 10 ! Podczas naszego pobytu w Gdańsku , przez kilka dni jedliśmy obiady w okolicznych smażalniach ryb , które w szczycie sezonu powalały cenami a niekoniecznie smakiem i jakością . Pizzeria Tesoro jest miłą odmianą - najważniejsze że zarówno pizza jak i makarony są pyszne , podobnej jakości potrawy jedliśmy tylko we Włoszech . Co ciekawe ceny nie są wygórowane , co w porównaniu do przeciętnych ale drogich smażalni ryb , bardzo miło nas zaskoczyło. Obsługa na najwyższym poziomie , zawsze miła i uśmiechnięta . Warto zrobić rezerwację , ponieważ czasami nie ma szans na znalezienie wolnego stolika , co tylko świadczy o tym że jedzenie tutaj jest rewelacyjne . Polecam i na pewno wrócę będąc ponownie w tej okolicy.

Dziękujemy, Sonkal1
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych włoskich restauracji w Polsce. Rewelacyjne pizze i makarony. Fajny klimat. Fenomenalna obsługa, która mimo ogromnego ruchu daje radę obsłużyć tłumy gości z uśmiechem na ustach.
Jest to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić!

Dziękujemy, Schilack605

Tesoro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tesoro? Podziel się wrażeniami!