“Naprawdę niezmiennie Najlepsza”
Tesoro — recenzja

Tesoro
Nr 47 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny nie zawiedliśmy się. Warzywa grillowane smakują nieziemsko, owoce morza, makarony- czuć oryginalny włoski produkt . Pizza bezkonkurencyjna. Podziękowania za obsługę i dopieszczenie dla p Feli.DZIĘKUJEMY TESOROAnia&Piotr

Dziękujemy, AnnaKCzarnecka

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Restaurację polecili mi mieszkający w trójmieście krewni. Strzał w dziesiątkę. Zachwyciło menu tygodniowe. Wątróbki drobiowe podane na grzance to absolutny hit. Świetnie doprawione, rozpływające się w ustach. Wracaliśmy głównie na tę przystawkę. Poza tym celowaliśmy w ryby. Wspaniały dorsz w delikatnym musztardowym emulgacie zapiekany w pestkach dyni to nasz faworyt. Ryba soczysta, upieczona w punkt. Próbowaliśmy również troci, równie dobra. Obsługa w restauracji jest bardzo sprawna, chociaż trochę chaosu wprowadza podział funkcji między pracownikami. Nie do końca wiadomo przez kogo jest się obsługiwanym.
Nie mieliśmy rezerwacji, nie czekaliśmy na stolik pomimo szczytu sezonu.

Dziękujemy, jokaba70
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Warto zarezerwować miejsce wcześniej bo w sezonie i poza sezonem full!!! Koniecznie weźcie oliwki na przystawkę!!!

Dziękujemy, Agata_Madej
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielokrotnie odwiedzaliśmy Tesoro od lat. Zazwyczaj jedzenie i obsługa były na wysokim poziomie. Tym razem niestety ani jedno ani drugie nie spełniło naszych oczekiwań...co więcej jedno i drugie było bardzo kiepskiej jakości.
Poprosiłem o zmianę makaronu w carbonarze na spaghetti chitarra z normalnego spaghetti. Żadna z obsługujących osób nawet nie wiedziała, że to rodzaj makaronu a nie danie, które było w karcie „spaghetti chitarra con polpetine”. Tłumaczyli mi namiętnie, że nie da się zmieszać sosu pomidorowego z carbonarą...wiadomo, że się nie da ale ja prosiłem tylko o zmianę makaronu z jednego z karty na drugi...obsługa nie miała bladego pojęcia o co chodzi wmawiając mi, że się nie znam...a akurat znam się raczej lepiej niż gorzej. Odpowiedź była agresywna, że w sezonie nie robią zmian i tyle. Jaka to zmiana...jeden rodzaj spaghetti na drugi...ale ok. Pogromiony przez kelnerów i szefa kuchni, czekałem cierpliwie na moją carbonarę, licząc że skoro mam do czynienia z takimi butnymi ekspertami otrzymam bardzo poprawne danie.
I tu jakie rozczarowanie...carbonara z CEBULĄ przypominająca jajecznicę z przegotowanym makaronem!!! Totalna porażka w wydaniu zadufanego w sobie i aroganckiego szefa kuchni!!! Jedna z najgorszych carbonar jakie w życiu jadłem, a jadłem ich mnóstwo.
Arogancja zakładam wynika z ilości turystów, którzy i tak przyjdą...ale to bardzo krótkowzroczne podejście bo dobrych knajp w Sopocie przybywa i konkurencja jest coraz większa. Np Toscana, świetne jedzenie i przemiła obsługa. Zdecydowanie wyższy poziom niż Tesoro. Amici czy A Modo Mio również bardzo dobrze wypadają.
Szanowny Szefie Kuchni, więcej pokory bo to nie są już czasy kiedy scena kulinarna nie istniała w Sopocie i Tesoro było jednym z nielicznych wyborów!!!
Czy pójdę tam następny raz???...żeby się narazić na próbę zrobienia ze mnie idioty i bardzo kiepskie jedzenie...raczej nie...a szkoda bo od wielu lat byłem wiernym klientem:(((

Dziękujemy, kons_traveller
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, fantastyczna obsługa. Zdecydowanie polecam. Należy pamiętać i rezerwacji, ponieważ bez niej nie udało nam się zjeść.

Dziękujemy, 66micha_j

Tesoro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tesoro? Podziel się wrażeniami!