Zapisz
W sam raz na spacer.

Punkt obowiązkowy na mapie Sopotu. Idealne miejsce na spacer, zwłaszcza przy pięknej pogodzie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 września 2020
Shymanek89
Wrocław, Polska
Spacer.

Kolejny raz byliśmy na spacerze na Molo. Tym razem wieczorem. Przecież nie ma tam nic... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 września 2020
marek4589
Świętochłowice, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 426)

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Molo samo w sobie jest pięknym miejscem. Jednak cena za wejście wysoka bo za każdym razem gdy chcemy wrócić na molo trzeba płacić. Jednak widoki wynagradzają ten minus.

Dziękujemy, 224aniap
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Po 30 latach odwiedziłem molo,atrakcja z gatunku "musisz zobaczyć",ale mnie nie zachwyca niczym szczególnym,dodatkowo teraz wejście na molo jest płatne,parkingi płatne i jest problem ze znalezieniem miejsca!

2  Dziękujemy, triposlaw
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Molo jak molo. Ogromna ilość turystów, do tego masakrycznie drogi wstęp. Nie skorzystałam. Na molo już byłam, równie dużych i okazałych, ale bez wstępu. Może skorzystam, ale zimą i bez wstępu.

1  Dziękujemy, minka8211
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Sopocie oczywiście trzeba odwiedzić molo. Duże, schodki na niższy poziom, przystań dla jachtów, restauracja i wc. Z molo odpływają też stateczki na krotkie rejsy.

Dziękujemy, 375sebm
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z tradycją, które nigdy nie traci na wartości pomimo upływu lat. Tak samo piękne, urokliwe i cudowne.

1  Dziękujemy, Alisza16