Spacerek

Nasze molo jest fantastyczne uwielbiam spacery,ale już po sezonie. Mało ludzi,cisza,spokoj można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Marzanna12
Molo

Odrestaurowane,piekne,olbrzymie, cale biale,jest restauracja i kawiarnia. Wypozyczalnia jachtow... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Psychoterapeuta
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 315)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

To półtorakilometrowe,najdłuższe nad Morzem Bałtyckim, drewaniane molo jest atrakcją turystyczną przyciągającą nie tylko rzesze turystów, lecz także chętnie udających się tam na spacer mieszkańców Trójmiasta. Warto dodać, że w bardzo bliskiej odległości od molo znajdują się takie piękne obiekty jak: Grand Hotel czy hotel Sheraton, główna ulica Sopotu- ul. Bohaterów Monte Cassino czy piękny spacerowy trakt nadmorski biegnący wzdłuż sopockiej plaży po obydwu stronach molo. Serdecznie polecam wszystkim spacer po molo o każdej porze roku.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
82  Dziękujemy, kawoszka12
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Po 30 latach odwiedziłem molo,atrakcja z gatunku "musisz zobaczyć",ale mnie nie zachwyca niczym szczególnym,dodatkowo teraz wejście na molo jest płatne,parkingi płatne i jest problem ze znalezieniem miejsca!

Dziękujemy, triposlaw
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Molo jak molo. Ogromna ilość turystów, do tego masakrycznie drogi wstęp. Nie skorzystałam. Na molo już byłam, równie dużych i okazałych, ale bez wstępu. Może skorzystam, ale zimą i bez wstępu.

Dziękujemy, Sabina F
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Sopocie oczywiście trzeba odwiedzić molo. Duże, schodki na niższy poziom, przystań dla jachtów, restauracja i wc. Z molo odpływają też stateczki na krotkie rejsy.

Dziękujemy, 375sebm
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z tradycją, które nigdy nie traci na wartości pomimo upływu lat. Tak samo piękne, urokliwe i cudowne.

1  Dziękujemy, Alisza16