“Miejsce z muzyką na żywo”
The Mexican Restaurant — recenzja

The Mexican Restaurant
Nr 215 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

W piątek i sobotę można liczyć na klimatyczną muzykę na żywo - wielkie brawo za to !
Pomimo dużego ruchu, szybka obsługa.
Polecam: polędwiczki wieprzowe z sałatką z mango oraz aperol lub mojito z mango (bardzo dobre !).
Ne polecam ostrej zupy z mięsem.

Dziękujemy, BeataO77

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo kontaktu wzrokowego i werbalnego z kelnerem, ten wolał udać się z koleżanką wgłąb lokalu w celu flirtu i miał nas w głębokim poważaniu. Mimo oczekiwania 15 minut nie zostaliśmy obsłużeni choć kelner mijał nas wielokrotnie i również na nas patrzył. Tak to o Tobie Panie Blondynie :)

Dziękujemy, LucaDenisiuk
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam zarowno obsluga ,klimat jak jedzenie warte uwagi .Bylam kilka razy i bylam zadowolona ,Obsluga bardzo sympatyczna i pomocna

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Johana G
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Brak dań z menu. Obsługa średnio się tym przejmuje. Ceny należą do wysokich. Dowiedziałem się ze niektóre dania są rozmrażane wraz z panierką! Magdy Gesler im potrzeba...

Dziękujemy, Irek D
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania to godzina.Dania na bardzo niskim poziomie,mało smaczne.Brakuje tam chyba normalnego kucharza.Menu dla dziecka frytki i filet z kurczaka całkiem zimny(frytki leżały chyba z godzine zanim zostały podane).Nawet najprostsze dania potrafią zepsuć.Jedynie skrzydełka barbecue się bronią,w miarę smaczneReszta beznadziejna niestety.

Dziękujemy, tomekp264

The Mexican Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Mexican Restaurant? Podziel się wrażeniami!