Spacer

Główna aleja w Sopocie jak zwykle pełna ludzi idących w górę i w dół . Niestety jest tam zbyt... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 września 2020
marek4589
Świętochłowice, Polska
Kurortowy deptak

Jak w temacie. Jeśli ktoś lubi gdy coś się dzieje, luksusowe sklepy, zapachy z restauracji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2020
tempusneminemmanet
Tarnów, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Reprezentacyjna ,sopocka ulica.Dużo knajpek,barów.Gwar,życie nocne.Tłum ludzi.Wybór należy do ciebie.

Dziękujemy, krystyna28
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

swietne meijsce a szczególnie wieczorem. tłumy sa niewiarygodne. Monte Casino najbardziej podoba mi sie w wieczorem i w nocy

Dziękujemy, Experience758308
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Kazdy kto znajdzie sie w Sopocie napewno przejdzie sie deptakiem , Bardzo duzo ludzi w sezonie ale bardzo fajny ,zagospodarowany dobrze deptak na spacer

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Johana G
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W Sopocie mówią na ten deptak "Monciak". W koło dużo atrakcji, restauracje, kluby, sklepy z pamiątkami! Deptak w sezonie i w dzień i w nocy tętni życiem. Polecam!

Dziękujemy, damian21x
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wybrać się do malutkiego Sopotu przejść się główną ulicą z krzywym domkiem z dojściem przez dwa główne hotele obok latarniprowadzącej na molo w pięknym Sopocie
Polecam !!!

2  Dziękujemy, marcinek1111