Zrecenzowano: 10 lutego 2018

Zacznijmy od plusów:
- miła, ogarnięta obsługa (plus dla nich, że sami z siebie dali mi podwójne łóżko, mimo że brałem jedynkę- a nie musieli)
- bardzo dobry serwis sprzątający
- szybki internet bezprzewodowy
- porządna strona internetowa
- wypasiony, fajnie wyposażony pokój (mój był niestety bez balkonu)

W stronę minusów...
-około godziny 9.20 natrafiłem na ZIMNĄ JAJECZNICĘ w podgrzewaczu na bufecie śniadaniowym. Następnym razem jednak kelner miło mnie zaskoczył i sam zapytał czy chciałbym tak a nie inaczej zaserwowane jajo. I od razu jaką kawę do tego :)
-przez kilka dni na drugim piętrze prowadzono prace remontowe w ciągu dnia. Przynajmniej ta sekcja powinna być zamknięta pod wynajem, jeśli nie cały hotel na okres remontu.
-kolejnym minusem jest brak palarni na terenie całego hotelu. Chyba nie muszę dodawać że jak na 5 gwiazdek to jest to trochę szokujące..
-w momencie gdy kupiłem wino i chciałem je otworzyć wraz z lubą, jedyny korkociąg w całym hotelu odnalazłem na restauracji z poleceniem pośpiesznego jego zwrócenia
-łyżkę dziegciu implementuje też fakt, że w hotelowym holu jest stary komputer Hewlett&Packard który strasznie się zacina i ledwo zipie zamiast 3 porządnych komputerów na które na pewno hotel mógłby sobie pozwolić.

Ogólnie jestem zadowolony z pobytu. Niemniej te drobne niedociągnięcia można by wyeliminować ;)

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Expedition441692
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Hotel RezydentOdpowiedź udzielona 12 lutego 2018

Szanowny Panie Michale,

dziękujemy bardzo za wizytę, pozytywną ocenę i podzielenie się wrażeniami.Cieszymy się bardzo, że miło spędził Pan czas w naszym hotelu i wiele aspektów pobytu spotkało się z Pana uznaniem.
Jednocześnie przepraszamy za niedogodności związane z pracami remontowymi na II piętrze - ta sekcja została w istocie wyłączona z użytkowania i prace prowadzone były wyłącznie w godzinach dziennych, niemniej przykro nam, że odgłosy napraw zakłóciły Panu komfort wypoczynku. Pozostałe uwagi uważnie przeanalizujemy pod kątem możliwości usprawnienia naszych standardów.
Z ogromną przyjemnością powitamy Pana ponownie, jeśli tylko zdecyduje się Pan odwiedzić nas raz jeszcze. Serdecznie zapraszamy i łączymy najlepsze pozdrowienia!

Zrecenzowano: 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce przy samym Monciaka.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane, choć nie było potrzeby.
Jedzenie palce lizać, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, pychotka.
Miła obsługa.
Jedynie ceny z kosmosu,w pokojowym barku 50ml Jacka Daniels 39zł,masakra.
Na pewno jeszcze odwiedzę ten hotel.
Polecam.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Daro D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Hotel RezydentOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2018

Szanowny Daro D,

Pięknie dziękujemy za wybór naszego hotelu na weekendowy pobyt w Sopocie i tak miłą opinię po wizycie. Ogromnie cieszymy się, że pobyt okazał się w pełni udany i tak wiele aspektów znalazło uznanie w Pana oczach - to dla nas ogromna satysfakcja.
Będziemy zaszczyceni mogą powitać Pana ponownie w przyszłości - serdecznie zapraszamy i przesyłamy najlepsze pozdrowienia!

Zrecenzowano: 6 stycznia 2018

Bardzo ładny i czysty pokój z TV , lodówką i sejfem w pokoju. Wygodne, bardzo miękkie łóżko.Dla mnie istotne, że zasłony nie przepuszczające światła pozwalały spać o każdej porze :-) Pokój sprzątany codziennie. W łazience suszarka, ręczniki, telefon, kosmetyki. Mała troszkę kabina prysznicowa dla wysokiego pana .Śniadania od 6.30 do 10.30 a w weekendy do 11. Smaczne i wybór dość spory. Mi osobiście przeszkadzało że stoliki po gościach którzy już zjedli były sprzątane z pewnym opóźnieniem i przez to pozostawało zająć dostępny z posprzątanych- niekoniecznie ten przy którym miałam ochotę zjeść (np. na środku sali) Obsługa w recepcji i restauracji miła, Hotel dysponuje windą jednak brak parkingu jest dużym minusem. Hotel znajduje się przy samym deptaku więc w okolicy z miejscem parkingowym bardzo kiepsko a za godz.postoju 3 zł.i to od godz.9 do 20. Jest przy wejściu do hotelu wyznaczone miejsce na rozpakowanie się - 5 min. postoju. Straż miejska bardzo skrupulatnie tego pilnuje. Dworzec PKP 5 min. od hotelu a w pobliżu same sklepy, kawiarnie, restauracje i molo 10 min spacerkiem także za lokalizację 5* .

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Kasia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Hotel RezydentOdpowiedź udzielona 8 stycznia 2018

Szanowna Pani Kasiu,

Serdecznie dziękujemy za wizytę i pozytywną opinię, która z pewnością będzie pomocna dla naszych przyszłych gości. Cieszymy się bardzo, że pobyt okazał się udany i tak wiele aspektów hotelu znalazło uznanie w Pani oczach.
Będzie nam ogromnie miło móc powitać Panią ponownie w przyszłości - serdecznie zapraszamy i przesyłamy najlepsze pozdrowienia!

Zrecenzowano: 5 grudnia 2017

Spędziliśmy z żoną grudniowy weekend i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z obsługi jak i posiłków. Lokalizacja hotelu blisko PKP a przede wszystkim kilkaset metrów od mola - przy samym "monciaku" - super. Powitalna kolacja, masaż w hotelowym SPA były kropką nad i;) Jedyna niedogodność to wesele - trochę hałasu - ale załoga hotelu zadbała o nasz sen;)))

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, jarekp0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Hotel RezydentOdpowiedź udzielona 6 grudnia 2017

Szanowny Panie Jarosławie,

serdecznie dziękujemy za wizytę i przemiłą opinię. Cieszymy się ogromnie, że spędziliście Państwo udany weekend w naszym hotelu. Zaszczytem będzie dla nas móc powitać Państwa ponownie - serdecznie zapraszamy i łączymy najlepsze pozdrowienia od całego zespołu!

Zrecenzowano: 8 października 2017

Cudowne miejsce! Choć na początku mieliśmy trochę obaw, to wybór okazał się trafny. Atmosfera, urokliwe wnętrze i sympatyczny personel były istotnym elementem uroczystości:) Do tej pory jesteśmy oczarowani pięknym wystrojem hotelowej restauracji przygotowanym na weselne przyjęcie, Obsługa bardzo profesjonalna - nienarzucająca się, a jednak cały czas obecna. Jedzenie smaczne i ładnie wyeksponowane na bufecie. Szczególnie pragnę podkreślić bardzo dobrą współpracę z przesympatyczną panią Moniką, która zawsze dyspozycyjna, życzliwa i chętna do pomocy odpowiadała na kążdą naszą wątpliwość i pytanie. Bardzo miłym dodatkiem był bonus w postaci noclegu dla Pary Młodej w stylowym Apartamencie Sopockim.
Najlepszą recenzją niech będzie zadowolenie nasze i gości z bardzo udanego przyjęcia. MIejsce naprawdę godne polecenia!

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Paulina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Hotel RezydentOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Szanowna Pani Paulino,

Pięknie dziękujemy za wspaniałą recenzję, ale przede wszystkim za zaufanie i wybór naszego hotelu na tak niezwykłą uroczystość. Cieszymy się ogromnie, że spełniliśmy pokładane w nas oczekiwania i mogliście Państwo w pełni cieszyć się każdą chwilą wieczoru. Z przyjemnością przekażemy wszystkie miłe słowa naszemu zespołowi, który zaangażowany był w przygotowanie przyjęcia.
Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze na nowej, wspólnej drodze i zapraszamy serdecznie do odwiedzania nas jak najczęściej - będziemy zawsze zaszczyceni mogąc powitać Państwa w naszych progach. Z najlepszymi pozdrowieniami!