“Miło, przyjemnie i smacznie.”
Hotel Haffner — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Haffner
Miejsce nr 4 wśród 28 hoteli w Sopocie
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Jak zawsze miło , przyjemnie i smacznie. Polecam wszystkim którzy cenią rodzinną atmosferę na najwyższym europejskim poziomie. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Super plaża jak na Bałtyk z placem zabaw i opieką dla dzieci.

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, andkro
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Haffner_Sopot, General Manager, Hotel HaffnerOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2017

Szanowny andkro

Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu i podzielenie się opinią na temat Hotelu Haffner. Cieszę się, że docenił Pan wysiłki które codziennie czynimy, aby pobyty naszych Gości były udany.
Liczę, że już niedługo znowu nas Pani odwiedzi.

Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

Wyjazd służbowy, 2 dni w skali szkoleniowej gdzie archaiczny klimatyzator na środku sufitu chłodził tak, że po mniej niż godzinie połowę uczestników zaczynało boleć gardło. Jedyna możliwa zmiana to ...całkowite wyłączenie, w efekcie czego po chwili robiło się niemiłosiernie duszno, a sala nie miała okien. Krzesła małowygodne w 'budżetowym' typie i nieco sfatygowane. Na ogólny poziom hotelu (i jego ceny) te 2 rzeczy odstawały mocno od reszty.
Plusy:
- pokoje ciche,czyste (miałam z oknem na las i kawałek parkingu)
- dobre jedzenie
- basen
- bar hotelowy przy plaży.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Mistywomann

Szanowna Pani Mistywomann,

bardzo dziękuję za poświęcenie czasu na wyrażenie konstruktywnej opinii na temat pobytu w Hotelu Haffner. Cieszę się, że doceniła Pani nasze niedawno zmodernizowane pokoje, kuchnię oraz inne udogodnienia.
Ubolewam natomiast, że nie byli Państwo całkowicie zadowoleni z poziomu oferowanych usług. Zespół Hotelu Haffner codziennie dokłada najwyższych starań, aby wszyscy nasi Goście czuli się u nas komfortowo. Odnosi się to również do naszych Gości konferencyjnych - co roku w naszym hotelu obsługujemy ponad 600 różnego rodzaju kongresów, konferencji, spotkań i eventów. Przekazane przez Panią uwagi pozwolą nam poprawić jakość ich obsługi.

Mam nadzieję, iż w przyszłości odwiedzą nas Państwo ponownie i dadzą nam szansę udowodnić, iż Hotel Haffner zapewnia wysoki poziom oferowanych usług.

Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

Spokój, wypoczynek, relaks, korzystna atmosfera, bardzo dobre wyżywienie.
Wystarczająco dużo przestrzeni na pływalni. Tam także obsługa doskonała, Obsługa w restauracji bardzo miła. Wyjątkowo przyjemny wystrój hotelu.

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, faratr

Szanowny faratr

dziękuję za pozytywny komentarz. Bardzo się cieszę, że poziom oferowanych przez nas usług spełnił Pana oczekiwania.
Liczę, że w przyszłości odwiedzi nas Pan ponownie.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2017

Idealny hotel na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Basen to super alternatywa w wypadku braku słonecznej pogody. Atmosfera jaka tam panuje pozwala zrelaksować się w 100%. Obsługa bardzo pomocna pod każdym względem. Posiłki serwowane w Restauracji hotelowej to kulinarny orgazm dla podniebienia, szef kuchni wie co robi.

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, lukaszcichowski

Szanowny lukaszcichowski,

dziękuję za miły komentarz. Bardzo się cieszę, że czuli się Państwo u nas komfortowo, bo głównym celem naszej działalności jest zapewnianie komfortu Gościom.
Liczę, że w przyszłości odwiedzą nas Państwo ponownie.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Po bardzo udanym pobycie zimowym lato, również postanowiłam przywitać w ulubionym sopockim hotelu. Co prawda, w Haffnerze, niezależnie od pory roku zawsze atmosfera jest gorąca. Ciepłe powitanie przez pracowników Front Office a na piętrze promienny i słoneczny uśmiech nieocenionej Pani Grażynki... I człowiek czuje się wspaniale choćby na dworze śnieg i deszcz... Bardzo dziękujemy Pani Marcie B. z recepcji. Super życzliwa, uczynna i pomocna osoba. Miła, grzeczna, z wyjątkowym podejściem do gościa. Profesjonalna i zaangażowana. To właściwy człowiek na właściwym miejscu!! Szczerze polecam ten hotel wszystkim, którzy cenią rodzinną atmosferę. Dzięki takim pracownikom poczujecie się naprawdę wyjątkowo. Kuchnia niezmiennie wybitna. Te przepyszne śniadanka na tarasie... Polecam.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Lidia A

Szanowna Pani Lidia A

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Szczególnie wysoko cenimy sobie opinie Gości regularnie odwiedzających nasz hotel.
Liczę, że wkrótce znajdzie Pan czas, by kolejny raz zawitać do Hotelu Haffner.

Dyrektor ds. Hotelu

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Sopot)
w odległości 0,7 km
Hotel Rezydent
Nr 7 z 28 w lokalizacji Sopot
Liczba recenzji: 304
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Haffner? Podziel się wrażeniami!

Hotel Haffner — dodatkowe informacje

Adres: ul. Haffnera 59, Sopot 81-715, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Sopot
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr1 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Sopot
Nr3 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Sopot
Nr3 wśród hoteli spa w miejscowości Sopot
Nr4 wśród hoteli na plaży w miejscowości Sopot
Nr4 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Sopot
Nr6 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Sopot
Zakres cen: 259 zł–821 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Haffner 4*
Liczba pokoi: 106
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel Haffner to ekskluzywny obiekt dysponujący 100 pokojami i 6 apartamentami zlokalizowany nieopodal piaszczystej sopockiej plaży. Niezaprzeczalnymi atutami Hotelu Haffner jest bliskość lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz zabytkowego Starego Miasta. Na spragnionych wytchnienia Gości czeka szereg udogodnień w postaci bogatego zaplecza spa. W czasie, kiedy będą Państwo relaksować się pod sprawnymi dłońmi masażysty możecie powierzyć opiekę nad Waszymi dziećmi profesjonalnej niani. Dla najmłodszych Klientów przygotowaliśmy całe mnóstwo atrakcji, które zapełnią ich wolny czas i zagwarantują moc wrażeń. Na wszystkich Gości czeka zachwycająca smakami restauracja Toccata, serwująca dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej oraz relaksujący Pub Charlie, gwarantujący degustację najlepszych trunków. Osłodę Państwa dni i moc aromatycznych smakołyków zagwarantuje nasza kawiarnia Inside Cafe’ oferująca wyroby hotelowej cukierni. Profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne z bogatym zapleczem technicznym, stała opieka koordynatora konferencji, ciekawa oferta gastronomiczna sprawiają, że Hotel Haffner**** niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród firm oraz agencji organizujących konferencje i eventy. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 12:00 dnia następnego. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Haffner. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Haffner Hotel Sopot

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?