Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Zawsze chciałam zamieszkać w tym hotelu - moje marzenie się spełniło i niestety przyszło rozczarowanie. Na początek plusy - super śniadanie, świetna lokalizacja hotelu, znakomity kawałek plaży, piękny ogród, bardzo miła obsługa.
Minusy - pokój standard z widokiem na park okazał się ciasnym, pomimo 25 m kwadratowych, na pewno nie 5 gwiazdkowym pokojem z widokiem na parking.Tu chciałoby się zawołać - trochę uczciwości w opisach szanowna dyrekcjo hotelu! Sam pokój, wydaje mi się, że został przerobiony z większego. Łazienka w starym, prawie PRL-owskim stylu, bezsensownie olbrzymia kosztem pokoju. Drzwi od strony pokoju do łazienki są przesuwne, bo nie dałoby się otworzyć normalnych. Łózko dosłownie wbite w przestrzeń pomiędzy ścianą łazienki i oknem. Aby dojść do strony łóżka od okna należało przecisnąć się 10 cm kawałkiem powierzchni lub otworzyć drzwi od łazienki. Szafki nocne bez powierzchni na cokolwiek bowiem 2/3 zajmuje podstawa lampy.
To nie jest pokój, za który płaci się ponad 1000 PLN za dobę!
Sprzątanie po 16!
Ręczniki w łazienkach zużyte, szare.
Przykro mi ale nie był to wymarzony pobyt.

Wskazówka dotycząca pokojów: na pewno nie standard z widokiem na park
  • Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, SambaK55
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GeneralManagerSopot, Guest Relations Manager, Sofitel Grand SopotOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2018

Droga SambaK44,
Bardzo dziękuję za wybór Sofitel Grand na Pani pobyt w Sopocie oraz za podzielenie się Pani opinią. Bardzo się cieszę, że nasz Personel umilił Pani czas oraz że doceniła Pani nasze znakomite śniadania oraz lokalizacje.Ubolewam nad tym, iż nie czuła się Pani komfortowo w swoim pokoju. Przykro mi, że Pani pobyt nie był tak wymarzony, jakim go sobie Pani wyobraziła. Pani sugestie dotyczące pokoju zostały przekazane Dyrektorowi hotelu.
Głęboko również wierzę, że poza szyldem "Grand" nasz hotel ma duszę, a nasz Personel dba o dobro naszych Gości, jak o własne, o czym mieli Państwo okazję się przekonać.
Chciałabym Panią serdecznie zaprosić do odwiedzenia nas ponownie i zasugerować rezerwacje pokoju o kategorie wyższą. Pokoje te są zdecydowanie większe.
W razie dodatkowych pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie sama czolowka hoteli. Wszytko na najwyzszym poziomie, do tego historia wyczuwalna na kazdym kroku. To taki prawdziwy hotel ze swoimi tajemnicami i dusza. Poza tym hotel jest bardzo ladny, ma przesronne apartamenty, świetna kuchnie, plaze i spa. Obsluga jest profesjonalna i prawie niezauwazalna, to wielki atut. Hotel jest bardzo drogi, ale niczego nie udaje, taki ma byc, to prawdziwy grand!

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Maciej L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GeneralManagerSopot, Guest Relations Manager, Sofitel Grand SopotOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2018

Drogi Panie Macieju L,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w Sofitel Grand Sopot. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Serdecznie pozdrawiam,

Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w temacie - duży Plus za miejsce. W samym centrum przy molo. Hotel ładny, czysty, aczkolwiek czuć tu komunistycznego ducha.
Ponoć podczas wojny mieszkał tu hitler.
Ceny dość wysokie, ale jest pełnia sezonu.
Warto odwiedzić.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, M S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GeneralManagerSopot, Guest Relations Manager, Sofitel Grand SopotOdpowiedź udzielona 25 lipca 2018

Drogi Pani Michal S,
bardzo dziękuję za Pana ocenę. Cieszę się, że przyjemnie spędził Pan czas w Sofitel Grand Sopot. Bardzo przepraszam natomiast za niedociągnięcia, o których Pan wspomniał.
Mam nadzieję, że mimo to odwiedzi nas Pan ponownie.
Dołożę wszelkich starań żeby kolejny pobyt w naszym hotelu był bez skazy.
Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano 15 lipca 2018

Świetna lokalizacja obiektu, jego historia, tradycja i zabytkowa architektura sprawiają że to miejsce po prostu trzeba odwiedzić. Przestronne pokoje z widokiem na morze, a w apartamencie De Gaulle'a, w którym spał m.in. Putin można naprawdę poczuć się wyjątkowo i bardzo prestiżowo.

• Data pobytu: październik 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Mariusz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sofitel G, Guest Relations & Concierge, Sofitel Grand SopotOdpowiedź udzielona 16 lipca 2018

Szanowny Panie Mariuszu M,

Pragnę gorąco podziękować za podzielenie się z nami swoją opinią po, jak domniemam, udany pobycie w hotelu Sofitel Grand Sopot.
Raduję się, iż architektura, majestat oraz lokalizacja przypadły Panu do gustu.
Proszę zaszczycić nas swoją obecnością ponownie w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam gorąco,
Adam Stempniewski
Guest Relations & Concierge

Zrecenzowano 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak zaręczyny to tylko tu. Atmosfera która tworzą ludzie tu pracujący jest niesamowita.Pasja z jaką podchodzą do gościa rekompensuje drobne niedociągnięcia. W wielu miejscach prozno szukać takich standardów.

Data pobytu: czerwiec 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mariola R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GeneralManagerSopot, Guest Relations & Concierge, Sofitel Grand SopotOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2018

Szanowna Pani Mariolu R,

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani za wysoką ocenę hotelu oraz wspaniałe słowa uznania wobec personelu. Najważniejszą sprawą dla każdego z naszych pracowników jest szczery uśmiech na twarzy naszych Wspaniałych Gości.

Proszę pamiętać, że drzwi "Perły Bałtyku" są dla Pani otwarte szeroko na oścież.

Pozdrawiam,
Adam Stempniewski