“Dobry wieczór :)”
Tapas de Rucola — recenzja

Tapas de Rucola
Nr 37 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy namówieni przez znajomą- gruszkówka nas skusiła:) świetne miejsce, luźna atmosfera, smaczne przekąski, znakomite miejsce.

Dziękujemy, 718konrad

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Dobre tapas i rewelacyjna gruszka fajni ludzie mila obsługa lokal z charakterem umiarkowane ceny i jest wszystko co trzeba.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Freedom168489
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa, super gruszkówka i sangria - w skrócie wspaniałe miejsce, polecam każdemu!

Dziękujemy, badureks
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecamy, tapas bar niczym wyjęty wprost ze śródmieścia Malagi, halloumi oraz kalmary perfekcyjne oraz słynna Gruszkówka której po prostu trzeba spróbować

Dziękujemy, wituchq
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Genialne miejsce, super ludzie prowadzący. Ryropek gruszkowy na wszelkie choroby ciała i duszy ;-)
Serce sopotu jak dla mnie :-)

Dziękujemy, Marcin H

Tapas de Rucola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tapas de Rucola? Podziel się wrażeniami!