Sopot

“Ofiara swojej popularności ”
Bar Przystań — recenzja

Bar Przystań
Nr 35 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Owoce morza, Bar, Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje

Od lat było to moje ulubione miejsce gastronomiczne w Sopocie. Pełno tu ludzi nawet poza sezonem i chyba przez to obsługa przestała dbać o detale. Pierwszy raz dostałem tylko przeciętną rybę, a do tego podaną na obrzydliwie brudnej tacy... Przykro mi, ale to nie zachęca do ponownych odwiedzin.

Dziękujemy, AndrzejG765

Bardzo smaczne jedzenie. O barze dowiedziałem się w Gdańsku Jelitkowo. Gościu mówił szczerą prawdę. Ja mieszkałem w pobliżu baru w Sopocie i nie wiedziałem o tak znakomitym barze, a szkoda.
Bardzo polecam świeże ryby.

Dziękujemy, Andrzej U

Obiekt oddalony jest o kilkanaście minut od centrum Sopotu, za każdym razem warty przebytego spaceru. Odstraszająca z początku kolejka wychodząca poza lokal w praktyce ogranicza się do kilkuminutowego stania - system obsługi zamówień działa lepiej niż w sieciowych restauracjach. Genialne przystawki (m.in.tatar z łososia), świetnie usmażone ryby - halibut, dorsz i wiele innych. Zdecydowanie obowiązkowy punkt rybnej mapie Sopotu!

Dziękujemy, 385jakubm
Zrecenzowano 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita świeża ryba, tatar z łososia, szproty smażone to piwa Rewelacja. Polecam wieczorną wizytę gdyż w dzień kolejki jak za PRL’u

Dziękujemy, mariusz k
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze jak bywam w Sopocie, wybieram się tam na obiad. Swoje trzeba wystać, ale ryba zawsze nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Polecam. Ceny jak na ryby przystępne.

Dziękujemy, K1162XSdanielr

Bar Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Przystań? Podziel się wrażeniami!