“Ryba dobra jak zawsze”
Bar Przystań — recenzja

Bar Przystań
Nr 35 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Owoce morza, Bar, Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Zawsze jak bywam w Sopocie, wybieram się tam na obiad. Swoje trzeba wystać, ale ryba zawsze nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Polecam. Ceny jak na ryby przystępne.

Dziękujemy, K1162XSdanielr

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie,świeżo, miła obsługa,bardzo dobra lokalizacja.Polecam"DUCHA" na zakończenie wizyty

Dziękujemy, Piotr1205
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczór wrześniowy, szybka akcja w barze przystań. Bardzo dobry tatar, dobra zupa rybna rybaka. Polecam śledzia po kartuzjku, ten po kaszubsku dla mnie gorszy. Należy pamiętać że to bar ale za te ceny można dostać solidną porcję różnych ryb i kieliszek niemieckiego rieslinga, czego więcej?

Dziękujemy, adamrF3250BX
Zrecenzowano 4 września 2019

W sierpniu tego roku wybraliśmy się ze znajomymi na „zachwalaną” zupę rybną do owego baru. Po złożeniu zamówienia udałam się odebrać zupę która była już przygotowana do odbioru na tacy. Jakież było moje zdziwienie jak ujrzałam pana wydającego który zanurzał palce w mojej zupie !! Tłumaczył się, że wpadło mu 50gr. Po czym zaproponował wymianę zupy, bez dwóch zdań się zgodziłam. W tym momencie doznałam szoku gdy pan na moich oczach wlał zanieczyszczona zupę do gara z którego ja nabierał . Po moim zapytaniu-co pan robi???????? Odpowiedział - przecież wszystko się wymiesza! I nalał z powrotem na talerz. Do tej pory jesteśmy w szoku jak w dzisiejszych czasach można tak traktować klientów ! Wiec uważajcie na ta knajpę!

Dziękujemy, Podroznikanka
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie śledzie petarda. Szczególnie po kartusku i wiejski. Kalmary smaczne, duża porcja. Przestraszyć może kolejka, bo stoi się w niej naprawdę długo, ale warto . Obsługa sympatyczna. Trochę tłoczno, ale co kto lubi. Chętnie wrócimy tam po sezonie

Dziękujemy, 445paulinap

Bar Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Przystań? Podziel się wrażeniami!