“Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przeczytajcie do końca.”
Bar Przystań — recenzja

Bar Przystań
Nr 35 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Owoce morza, Bar, Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

W sierpniu tego roku wybraliśmy się ze znajomymi na „zachwalaną” zupę rybną do owego baru. Po złożeniu zamówienia udałam się odebrać zupę która była już przygotowana do odbioru na tacy. Jakież było moje zdziwienie jak ujrzałam pana wydającego który zanurzał palce w mojej zupie !! Tłumaczył się, że wpadło mu 50gr. Po czym zaproponował wymianę zupy, bez dwóch zdań się zgodziłam. W tym momencie doznałam szoku gdy pan na moich oczach wlał zanieczyszczona zupę do gara z którego ja nabierał . Po moim zapytaniu-co pan robi???????? Odpowiedział - przecież wszystko się wymiesza! I nalał z powrotem na talerz. Do tej pory jesteśmy w szoku jak w dzisiejszych czasach można tak traktować klientów ! Wiec uważajcie na ta knajpę!

Dziękujemy, Podroznikanka

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie śledzie petarda. Szczególnie po kartusku i wiejski. Kalmary smaczne, duża porcja. Przestraszyć może kolejka, bo stoi się w niej naprawdę długo, ale warto . Obsługa sympatyczna. Trochę tłoczno, ale co kto lubi. Chętnie wrócimy tam po sezonie

Dziękujemy, 445paulinap
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to kultowa i jednocześnie najlepsza „smażalni” w Trójmieście. Praktycznie każde danie fenomenalne. Tłumy są ogromne nie tylko w sezonie (ostatnio kolejka do zajęcia stolika to ponad 30 osób!!), ale także poza sezonem. Mimo tłumów „must”.

Dziękujemy, Schilack605
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Dałem ocenę na wyrost. Ilość raczej nie przechodzi tutaj w jakość. Jedzenie po prostu tylko poprawne i niestety obciążone koniecznością stania w dużych kolejkach. Frytki zmora współczesnej gastronomii jak niemal wszędzie z mrożonych ziemniaków. Dobrze że wziąłem również placki. W tamtym roku jadłem zupę rybną, była dobra. W tym roku tylko ryby. Flądra była ok. Dorsz ... może gdybym nie miał porównania z innym miejscem (w Gdańsku) byłby lepiej oceniony. Bardzo dobra i miła obsługa.

Dziękujemy, SKrakowski
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłam kilka różnych potraw i wszystko było rewelacyjne. Mnóstwo ludzi w godzinach obiadowych. Ale cała ekipa działa bardzo sprawnie. Polecam pójście przed godziną 13. Byliśmy na rybce jakoś o 12 i świetnie. Szybko wydane, ciepłe, świeże i chrupiące. Bardzo smaczne i ładnie podane. Najlepsze miejsce w Sopocie. Cena mega przystępna. Za 4 porcje ryby z dodatkami zapłaciliśmy 115 zł. Odwiedzę jak tylko będę kiedyś w Sopocie.

Dziękujemy, syla91zdw

Bar Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Przystań? Podziel się wrażeniami!