“Tak, tak, tak!”
Bar Przystań — recenzja

Bar Przystań
Nr 35 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Owoce morza, Bar, Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłam kilka różnych potraw i wszystko było rewelacyjne. Mnóstwo ludzi w godzinach obiadowych. Ale cała ekipa działa bardzo sprawnie. Polecam pójście przed godziną 13. Byliśmy na rybce jakoś o 12 i świetnie. Szybko wydane, ciepłe, świeże i chrupiące. Bardzo smaczne i ładnie podane. Najlepsze miejsce w Sopocie. Cena mega przystępna. Za 4 porcje ryby z dodatkami zapłaciliśmy 115 zł. Odwiedzę jak tylko będę kiedyś w Sopocie.

Dziękujemy, syla91zdw

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

B.dobra rybka co prawda po długawej kolejce (ale sprawnie posuwa się do przodu) i następnym okresie oczekiwania na gotowe danie - ale warto było.
Szkoda tylko że po 16.30 menu się kurczy (np. brak było flądry) ale to świadczy o olbrzymim ruchu w celu zjedzenia dobrej ryby.
Najważniejsze panierka krucha ale nie spalona, frytki takie że nie czuć oleju.
Polecam

Dziękujemy, Tomflesz
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Za każdym razem będąc w Sopocie, punktem obowiązkowym jest Bar Przystań, położony tuż przy plaży z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Podają tam świeże ryby i doskonałą zupę rybną, którą koniecznie trzeba spróbować. Jest gęsta, smaczna, z dużą ilością ryby i warzyw. Polecam również tatara z łososia, jest po prostu przepyszny, świeży i idealnie doprawiony. Jedynym minusem jest długa kolejka, ale to może jedynie świadczyć o wysokiej jakości serwowanych dań.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Agnieszka99999
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwie wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Najprawdopodobniej drugiej takiej smażalni ryb nie znajdziecie. Jedzenie dobre świeże aczkolwiek ja po porcji kalmarów zawsze muszę wypić 0,5 l Coca-Coli

Dziękujemy, rakietypl
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tutaj dwa razy i jedzenie moim zdaniem jest bardzo dobre. Genialna zupa rybna, sałatka z kurczakiem rowniez

Dziękujemy, fan_jedzenia

Bar Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Przystań? Podziel się wrażeniami!