Sopot

“Ryba na plaży”
Bar Przystań — recenzja

Bar Przystań
Nr 35 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Owoce morza, Bar, Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

B.dobra rybka co prawda po długawej kolejce (ale sprawnie posuwa się do przodu) i następnym okresie oczekiwania na gotowe danie - ale warto było.
Szkoda tylko że po 16.30 menu się kurczy (np. brak było flądry) ale to świadczy o olbrzymim ruchu w celu zjedzenia dobrej ryby.
Najważniejsze panierka krucha ale nie spalona, frytki takie że nie czuć oleju.
Polecam

Dziękujemy, Tomflesz

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Za każdym razem będąc w Sopocie, punktem obowiązkowym jest Bar Przystań, położony tuż przy plaży z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Podają tam świeże ryby i doskonałą zupę rybną, którą koniecznie trzeba spróbować. Jest gęsta, smaczna, z dużą ilością ryby i warzyw. Polecam również tatara z łososia, jest po prostu przepyszny, świeży i idealnie doprawiony. Jedynym minusem jest długa kolejka, ale to może jedynie świadczyć o wysokiej jakości serwowanych dań.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Agnieszka99999
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwie wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Najprawdopodobniej drugiej takiej smażalni ryb nie znajdziecie. Jedzenie dobre świeże aczkolwiek ja po porcji kalmarów zawsze muszę wypić 0,5 l Coca-Coli

Dziękujemy, rakietypl
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tutaj dwa razy i jedzenie moim zdaniem jest bardzo dobre. Genialna zupa rybna, sałatka z kurczakiem rowniez

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w Barze Przystań, bez wzgledu czy w sezonie, czy po nim, zawsze ten sam wysoki poziom serwowanego jedzenia. Wszystko świeże, dobrze przygotowane i dobre. Bar nie oszukuje gości, na wadze za ryby. Jedliśmy tam trzy dni i zawsze rachunek za 2 os z ryba i przystawka bez napoi, wynosil ok 100 pln. Mimo, że cena ryb jest za każde 100g. Szacun. Ludzi zawsze bardzo dużo, ale naprawde warto swoje odczekać i zjeść w tym miejscu. Fakt, ze trzeba zarezerwować sobie z 2 godziny czasu, ale warto. Poza tym, można usiąść na górnym tarasie, z super widokiem na plaże. Sama przyjemność jeść w takim miejscu. POLECAM.

Dziękujemy, Radzko

Bar Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Przystań? Podziel się wrażeniami!