Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy weekend w hotelu Marriott w Sopocie. Bardzo ładny hotel, Smaczne śniadania, bardzo dobra obsługa na recepcji i w restauracji. Piękne SPA (sauny, kryte baseny, jacuzzi pod gołym niebem). Poprosiliśmy o zmianę pokoju i szybko udalo sie dokonać zmiany. Jeden duzy minus: obsługa na basenie otwartym na dachu. Mieliśmy nieprzyjemność korzystać z basenu gdy obok niektórzy goscie bardzo głośno się zachowywali, puszczali glosna Muzyke, zajmowali mnostwo miejsca rozkladajac lezaki. Niestety, obsluga Basenu zignorowala prosbe o Zwrocenie uwagi tym gościom.

Dziękujemy, tomaszo784
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JustynaC1239, Guest Relations Manager, Sopot Marriott Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dzień dobry Panie Tomaszu,

Na wstępie chcielibyśmy podziękować za miłe słowa dotyczące naszego hotelu oraz personelu recepcji oraz restauracji. Opinie doceniające nasze zaangażowanie i pracę są dla nas bardzo cenne. Jednocześnie jest nam bardzo przykro, że obsługa basenu nie stanęła na wysokości zadania i nie dopilnowała porządku na basenie na dachu. Proszę przyjąć nasze najszczersze przeprosiny. Równocześnie zapewniam Pana, że podzieliliśmy się Pana opinią z pracownikami hotelu i dołożymy wszelkich starań, aby podoba sytuacja nie miała już miejsca.
Mamy nadzieję, że ta nieprzyjemna sytuacja nie będzie miała negatywnego wpływu na wybranie naszego hotelu po raz kolejny na miejsce Państwa odpoczynku i będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Dwie największe zalety: nad samym morzem (wystarczy przejść tylko ścieżkę rowerową) oraz jedzenie. I może jeszcze to, że do molo jest kawałek, przez to nie ma tłoku. Restauracja śniadaniowa obszerna, nie ma kolejek do stolika. Pyszne jedzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Górny basen nie dla dzieci :( ale należy to zrozumieć. Nie każde dziecko jest ciche i usiądzie grzecznie.
Obsługa bardzo stara się pomóc jak w każdym Marriocie, co jest na duży plus dla tej sieci.
Taka ciekawostka - podgrzewane lustro w łazience. Nie zaparuje nawet przy długiej kąpieli ;).

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odpoczynek w hotelu zaliczam do bardzo udanych. Piękny hotel, świetne miejsce - wszędzie blisko, a jednak trochę dalej od zgiełku miasta + plaża, która nie jest przepełniona. Trzeba docenić dużą ilość półek w łazience i pokoju - widać, że wszystko jest przemyślane. Na plus oceniam możliwość pobytu z psem, bardzo miły gest ze strony hotelu to kostka z woreczkami do sprzątania po psiaku ;) Super, że można było nieodpłatnie poprosić o legowisko dla psa + miski do pokoju. Czepiając się szczegółów - hotel wielokrotnie podkreśla, że troszczy się o środowisko, a w pokojach znajdziemy wodę w plastikowych butelkach + na basenie jednorazowe plastikowe kubeczki do wody (zrozumiała jest dla mnie polityka bez szkła na basenie - ale te kubeczki można zastąpić papierowymi), podobnie jak już wspomniałam miłym gestem były woreczki na psie odchody, ale zgodnie z polityką hotelu powinny być jednak ekologiczne ;) oczywiście są to rzeczy, które można łatwo poprawić i nie zmieniają całościowej oceny pobytu. Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie uda się zauważyć zmiany

1  Dziękujemy, klaudiatrn
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Morze kominek dobra herbata smaczne przekąski świetna dyskretna obsługa. Można tu przesiadywać od rana do nocy. Będąc z czworonogiem można liczyć bez pytana na miskę z woda. A z szybkich dań polecam szczególnie kanapkę klubowa.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, rakietypl
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dobrze położony, bardzo blisko plaży, tuż przy ścieżce spacerowo / rowerowej.
Krótki spacer do Molo.

Parking jest i dziwne bo w garażu tańszy niż na zewnątrz...

Pokoje ogólnie ok, ale jak na bardzo wysoką cenę w sezonie to trochę można narzekać !
Średniej wielkości + mały balkonik z kiepskimi krzesłami. Łazienka wystarczająca, brakuje jedynie bidetu i oświetlenia nocnego, prysznic z bardzo problematycznym zamknięciem i słabym natryskiem, dobrej jakości kosmetyki.
Bardzo małe szafki jak na dłuższy pobyt.
Na wyposażeniu szlafroki, kapcie, sejf i kiepskie żelazko. Duży płaski tv, ale wybór kanałów nieatrakcyjny!
Łóżko wygodne.
Sprzątanie słabe - włosy na nowych ręcznikach i w prysznicu, kurz też się znajdzie. Cześć rzeczy wymaga odświeżenia.

Śniadania bardzo dobre, duży wybór, możliwość zamówienia omletów itp. , spory wybór zimnych przystawek, wyciskane soki warzywno - owocowe, wybór owoców i bakaliów, dobra kawa z możliwością zabrania na wynos ( gotowe kubki plastikowe ).
Wydawanie śniadań tylko do 10:30 w sezonie wakacyjnym przy pełnym obłożeniu powoduje że jest dość duży ścisk na stołówce, do kawy a obsługa nie nadąża sprzątać stolików!

Hotel posiada Spa z basenami i jacuzzi, jednak w sezonie przy pełnym obłożeniu można zapomnieć o wolnym miejscu na zabiegi. Chyba trzeba dzwonić tydzień przed przyjazdem aby coś zarezerwować...

Chyba największą atrakcją hotelu jest basen na dachu tylko dla dorosłych (16+).
Fajne miejsce do opalania, jak i podziwiania widoków. Przy wietrznej pogodzie może być chłodno. Woda w basenie chyba podgrzewana, albo mi wydawała się ciepła. ;)
Największy minus to brak prysznica przy basenie! Wszyscy wchodzą po opalaniu do niego spoceni...
Jest przebieralnia z wc na dachu, ale brak prysznica!
Kiepskie ( małe ) ręczniki basenowe!
Bar basenowy słabo zaopatrzony i mało zachęcający... To miejsce powinno tętnic życiem, jakaś fajna muzyka ( może nawet DJ ), przekąski, wino, szampany itp...

Obsługa bardzo mieszana, od bardzo profesjonalnej po mega zakręcone osoby, wręcz nie potrafiące odpowiednio się zachować w stosunku do gości.

Wymeldowanie do 11 , ale udało się troszkę przedłużyć dobę.

Dziękujemy, SAWORLD