“Tragiczna obsługa i dostawa”
Tandoor House — recenzja

Tandoor House
Zamów online
Nr 90 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Na jedzenie czekam od 2 godzin i 40 minut. Po kilku próbach dodzwonienia się do restauracji w końcu ktoś odbiera i oferuje mi 10% rabatu na kolejne zamówienie. To chyba jakiś żart - kolejnego zamówienia nie będzie. Tłumaczenie się, że macie duże zamówienie jest nie na miejscu, w momencie gdy aplikacja pyszne pokazuje 90 min na dostawę, a ja po prawie trzech godzinach czekania nie jestem poinformowany o opóźnieniu przez restauracji. Na szczęście to nie jedyna indyjska knajpa w Trojmiescie.

Dziękujemy, szymonw370

Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz dostawa opóźnia się o ... 90 minut. Jedzenie jest ok, lecz myśle że czas oczekiwania ponad 2h jest niedopuszczalny.

Dziękujemy, kasiasteffi
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam restauracje w marcu tego roku. Jedzenie było pyszne, porcje odpowiednie, ceny troche wysokie ale to w koncu Sopot:) jedynym małym minusem była obsługa. Fajnie by było być zauważonym :) kelnerka chociaz bardzo miła, nie potrafiła nam doradzićno i oczywiscie musiałam się prosić o rachunek. Wielki plus dostaje za to, ze Pani chce się uczyć języka polskiego bo jak wiemy nie jest on łatwy dla cudzoziemców:) Kolacja bardzo udana. Jestem fanka kuchni indyjskiej wiec mam nadzieje, ze szybko tam wrócę :) polecam !

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, pannaanna28
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Więcej nie odwiedzimy tej restauracji. Obsługa nie panuje nad salą. Trzeba prosic sie o sztućce, pieczywo, zapominaja o gościach Stosunek ceny do jakosci ponizej normy. Kawalki kurczaka byly twarde i suche(zamówiliśmy Honey Chicken). Sałatka przeciętna. Jedyne co dało się zjeść to suchy placek chlebowy.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Pathfinder784324
Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem jedzenie z dostawą. Żałuję, że nie można dać zera, bo na takim poziomie jest kuchnia. Zamówiłem pierożki, bez smaku mokre ciasto, beznadziejne dipy o konsystencji wody. Kofta i sos to sam cukier, mdłe, ohydne i bez smaku, No może poza wspomnianym lukrem. Nigdy więcej

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, coliber73

Tandoor House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tandoor House? Podziel się wrażeniami!