“Sztos Koktajle 👏”

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar
Nr 7 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Nowy Świat to miejsce w centralnym punkcie Sopotu... z doskonałym widokiem na tętniące serce miasta. Letni taras jest idealnym dopełnieniem eleganckiego wnętrza restauracji. Nasi goście mogą skosztować kuchni polskiej, łączącej tradycję z nowoczesnością, w najlepszym wydaniu. Menu oparte na sezonowych, świeżych i lokalnych składnikach przypadnie do gustu najbardziej wymagającym gościom. Szef kuchni, Rafał Kopicki, pasjonat i perfekcjonista, dokłada wszelkich starań, aby nasi goście odkryli na nowo smaki i aromaty kuchni polskiej. Starannie wyselekcjonowane wina dopełniają naszą kartę dań. Można u nas znaleźć wina z całego świata, także te z polskich wnnic. Dla osób szukających koktajlowych wrażeń to miejsce obowiązkowe na mapie trójmiasta. Autorskie koktajle serwowane przez jednych z najlepszych barmanów w kraju, stale doskonalących swoje umiejętności w ramach międzynarodowych konkursów barmańskich. Nasza wizja to promocja tradycyjnych, często zapomnianych polskich składników zarówno w kuchni, jak i za barem.

W ubiegłym czasie posnatnowilem wybrać sie do NS na kilka niebanalnych koktajli, za barem grasowal Barman Piotrek aka waski , ten Pan zna sie na rzeczy!! Wielkie brawa dla niego jak i calej ekipy, zapewne wrócę nie raz

3  Dziękujemy, Koneseer

Zrecenzowano 9 września 2019

Zarówno klimat restauracji jak i posiłki bardzo dobre... Polecam pierogi z rybka i karmazyna na danie główne. Smak jak i podanie dań myślę, że zachwyci osoby wymagające.... Oczy jedzą a co dopiero żołądek.:-)

1  Dziękujemy, Koneser75
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

W życiu nie jadłam lepszych krewetek
A drink From Rhubarb with Love zachwycił smakiem, ale przede wszystkim sposobem podania. Gratuluję pomysłowości barmanowi, a właścicielowi restauracji zazdroszczę szefa kuchni.
Polecam z całego serca.

1  Dziękujemy, iza r
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Potrawy pozwoliły mi odkryć bardzo ciekawe smaki :) Było niezwykle smacznie! Obsługa w Nowym Świecie jest cudowna. Bardzo nam pomogła przy wyborze dań oraz koktajli, które z kolei zrobiły na nas wielkie wrażenie. Atmosfera bardzo miła!

1  Dziękujemy, infloresc
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Spotkaliśmy się w Nowym Świecie z grupka znajomych na późnym obiedzie. Jako wegetarianie, dostaliśmy przygotowaną ofertę, która była różnorodna i bardzo smaczna - jajka z wolnego wybiegu z fasolką szparagową i kremem z maślanki są obłędne! Koktajle również smakowały znakomicie! Nie sądziłem, że kiedykolwiek coś z dodatkiem whisky mi zasmakuje :) (Ardbeg torfowy - klasa!). Super miła obsługa, która cierpliwie dopowiadała na nasze pytania i zadbała o świetny nastrój podczas posiłku :)

1  Dziękujemy, Sławomir Z

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!