“Pyszne danie, cena adekwatna do jakości....gorąco polecam pierogi z rybką”

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar
Nr 7 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Nowy Świat to miejsce w centralnym punkcie Sopotu... z doskonałym widokiem na tętniące serce miasta. Letni taras jest idealnym dopełnieniem eleganckiego wnętrza restauracji. Nasi goście mogą skosztować kuchni polskiej, łączącej tradycję z nowoczesnością, w najlepszym wydaniu. Menu oparte na sezonowych, świeżych i lokalnych składnikach przypadnie do gustu najbardziej wymagającym gościom. Szef kuchni, Rafał Kopicki, pasjonat i perfekcjonista, dokłada wszelkich starań, aby nasi goście odkryli na nowo smaki i aromaty kuchni polskiej. Starannie wyselekcjonowane wina dopełniają naszą kartę dań. Można u nas znaleźć wina z całego świata, także te z polskich wnnic. Dla osób szukających koktajlowych wrażeń to miejsce obowiązkowe na mapie trójmiasta. Autorskie koktajle serwowane przez jednych z najlepszych barmanów w kraju, stale doskonalących swoje umiejętności w ramach międzynarodowych konkursów barmańskich. Nasza wizja to promocja tradycyjnych, często zapomnianych polskich składników zarówno w kuchni, jak i za barem.
Zrecenzowano 9 września 2019

Zarówno klimat restauracji jak i posiłki bardzo dobre... Polecam pierogi z rybka i karmazyna na danie główne. Smak jak i podanie dań myślę, że zachwyci osoby wymagające.... Oczy jedzą a co dopiero żołądek.:-)

1  Dziękujemy, Koneser75

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

W życiu nie jadłam lepszych krewetek
A drink From Rhubarb with Love zachwycił smakiem, ale przede wszystkim sposobem podania. Gratuluję pomysłowości barmanowi, a właścicielowi restauracji zazdroszczę szefa kuchni.
Polecam z całego serca.

1  Dziękujemy, iza r
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Potrawy pozwoliły mi odkryć bardzo ciekawe smaki :) Było niezwykle smacznie! Obsługa w Nowym Świecie jest cudowna. Bardzo nam pomogła przy wyborze dań oraz koktajli, które z kolei zrobiły na nas wielkie wrażenie. Atmosfera bardzo miła!

1  Dziękujemy, infloresc
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Spotkaliśmy się w Nowym Świecie z grupka znajomych na późnym obiedzie. Jako wegetarianie, dostaliśmy przygotowaną ofertę, która była różnorodna i bardzo smaczna - jajka z wolnego wybiegu z fasolką szparagową i kremem z maślanki są obłędne! Koktajle również smakowały znakomicie! Nie sądziłem, że kiedykolwiek coś z dodatkiem whisky mi zasmakuje :) (Ardbeg torfowy - klasa!). Super miła obsługa, która cierpliwie dopowiadała na nasze pytania i zadbała o świetny nastrój podczas posiłku :)

1  Dziękujemy, Sławomir Z
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lokal bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wybrałam się tam na obiad ze znajomymi i biorąc pod uwagę lokalizację restauracji, spodziewałam się bardzo wygórowanych cen. Okazało się, że biorąc pod uwagę pełną satysfakcję moich kubków smakowych oraz przemiłą obsługę (rzetelne informacje na temat składu zarówno każdego z zamawianych dań jak i przepysznych koktajli), cena zdecydowanie nie jest wygórowana. Restauracja warta polecenia!

1  Dziękujemy, Kamila_Gry

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!