“Pyszne jedzenie i przemiła obsługa”

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar
Nr 7 wśród 295 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Nowy Świat to miejsce w centralnym punkcie Sopotu... z doskonałym widokiem na tętniące serce miasta. Letni taras jest idealnym dopełnieniem eleganckiego wnętrza restauracji. Nasi goście mogą skosztować kuchni polskiej, łączącej tradycję z nowoczesnością, w najlepszym wydaniu. Menu oparte na sezonowych, świeżych i lokalnych składnikach przypadnie do gustu najbardziej wymagającym gościom. Szef kuchni, Rafał Kopicki, pasjonat i perfekcjonista, dokłada wszelkich starań, aby nasi goście odkryli na nowo smaki i aromaty kuchni polskiej. Starannie wyselekcjonowane wina dopełniają naszą kartę dań. Można u nas znaleźć wina z całego świata, także te z polskich wnnic. Dla osób szukających koktajlowych wrażeń to miejsce obowiązkowe na mapie trójmiasta. Autorskie koktajle serwowane przez jednych z najlepszych barmanów w kraju, stale doskonalących swoje umiejętności w ramach międzynarodowych konkursów barmańskich. Nasza wizja to promocja tradycyjnych, często zapomnianych polskich składników zarówno w kuchni, jak i za barem.

Lokal bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wybrałam się tam na obiad ze znajomymi i biorąc pod uwagę lokalizację restauracji, spodziewałam się bardzo wygórowanych cen. Okazało się, że biorąc pod uwagę pełną satysfakcję moich kubków smakowych oraz przemiłą obsługę (rzetelne informacje na temat składu zarówno każdego z zamawianych dań jak i przepysznych koktajli), cena zdecydowanie nie jest wygórowana. Restauracja warta polecenia!

Dziękujemy, Kamila_Gry

Poezja smaku i podania.
Te krótkie zdanie mówi wszystko za siebie.
Pani Kinga - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Trafia w gusta klienta za pierwszym razem racząc go od samego wejścia uśmiechem na twarzy i wiedza na temat karty dań i cocktaili a kucharz umiejętnością gotowania.
Polecamy z całego serca. I jednocześnie pozdrawiamy przesympatyczna Panią Kingę.

Dziękujemy, 625ewelinaj

Pierwszorzędna obsługa, pyszne jedzenie. Bombowe koktajle. Serdeczne podziękowanie dla Pani kelnerki Kingi oraz kucharzy.

Dziękujemy, KamilS001

Danie dnia: Pstrąg był wyśmienity! Bardzo dobry chleb, który jest wypiekany w lokalu na miejscu. Przemiła obsługa!

Dziękujemy, domiskr

Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa (Pani Kinga). Wśród naciągających turystów knajp, można dalej znaleźć pozytywne perełki.

Dziękujemy, 87kimmyz

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!