“Gorąco polecamy”

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar
Nr 7 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Nowy Świat to miejsce w centralnym punkcie Sopotu... z doskonałym widokiem na tętniące serce miasta. Letni taras jest idealnym dopełnieniem eleganckiego wnętrza restauracji. Nasi goście mogą skosztować kuchni polskiej, łączącej tradycję z nowoczesnością, w najlepszym wydaniu. Menu oparte na sezonowych, świeżych i lokalnych składnikach przypadnie do gustu najbardziej wymagającym gościom. Szef kuchni, Rafał Kopicki, pasjonat i perfekcjonista, dokłada wszelkich starań, aby nasi goście odkryli na nowo smaki i aromaty kuchni polskiej. Starannie wyselekcjonowane wina dopełniają naszą kartę dań. Można u nas znaleźć wina z całego świata, także te z polskich wnnic. Dla osób szukających koktajlowych wrażeń to miejsce obowiązkowe na mapie trójmiasta. Autorskie koktajle serwowane przez jednych z najlepszych barmanów w kraju, stale doskonalących swoje umiejętności w ramach międzynarodowych konkursów barmańskich. Nasza wizja to promocja tradycyjnych, często zapomnianych polskich składników zarówno w kuchni, jak i za barem.
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa (Pani Kinga). Wśród naciągających turystów knajp, można dalej znaleźć pozytywne perełki.

1  Dziękujemy, 87kimmyz

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz podany w oryginalny sposób - z serkiem białym oraz przypalanymi cebulkami oraz porem, wystarczająca porcja dla nas (subiektywna opinia). Smak naprawdę wart polecenia. Obsługa serwuje czekadełko w postaci własnego wypieku chleba - smaczne. Sam fakt oceny personelu, hm, płacisz kartą to już brak odpowiedzi na do widzenia... Jedzenie ok, kelner Łukasz miły jednak wyglądał na zmęczonego i niezbyt miał co opowiadać o daniu, mimo zapowiedzi innego kelnera. Generalnie warto tutaj zjeść mimo relatywnie wysokich cen.

1  Dziękujemy, lukask597
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Przepyszna kuchnia , fantastyczna obsługa, kelnerka Daria przemiła osoba. Drink firmowy z sokiem rabarbarowym the best

2  Dziękujemy, gmailco5
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza obsługa podczas romantycznego wypadu gorąco polecam jeśli chcecie czuć się wyjątkowo podczas swojego romantycznego wieczoru

2  Dziękujemy, Jaca T
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wpsaniale miejsce, perfekcyjna obsługa. Wszyscy są mili i uśmiechnięci. Chcę sie wracać do takiego miejsca. Gorąco polecam!

2  Dziękujemy, Navigate821599

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!