“Randka”

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar
Nr 7 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Nowy Świat to miejsce w centralnym punkcie Sopotu... z doskonałym widokiem na tętniące serce miasta. Letni taras jest idealnym dopełnieniem eleganckiego wnętrza restauracji. Nasi goście mogą skosztować kuchni polskiej, łączącej tradycję z nowoczesnością, w najlepszym wydaniu. Menu oparte na sezonowych, świeżych i lokalnych składnikach przypadnie do gustu najbardziej wymagającym gościom. Szef kuchni, Rafał Kopicki, pasjonat i perfekcjonista, dokłada wszelkich starań, aby nasi goście odkryli na nowo smaki i aromaty kuchni polskiej. Starannie wyselekcjonowane wina dopełniają naszą kartę dań. Można u nas znaleźć wina z całego świata, także te z polskich wnnic. Dla osób szukających koktajlowych wrażeń to miejsce obowiązkowe na mapie trójmiasta. Autorskie koktajle serwowane przez jednych z najlepszych barmanów w kraju, stale doskonalących swoje umiejętności w ramach międzynarodowych konkursów barmańskich. Nasza wizja to promocja tradycyjnych, często zapomnianych polskich składników zarówno w kuchni, jak i za barem.
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza obsługa podczas romantycznego wypadu gorąco polecam jeśli chcecie czuć się wyjątkowo podczas swojego romantycznego wieczoru

2  Dziękujemy, Jaca T

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wpsaniale miejsce, perfekcyjna obsługa. Wszyscy są mili i uśmiechnięci. Chcę sie wracać do takiego miejsca. Gorąco polecam!

2  Dziękujemy, Navigate821599
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania wyśmienite. Serwis na najwyższym poziomie, pani Daria wspaniała kelnerka, dokładnie trafiła w nasze gusta. Z pewnością tu wrócimy!

1  Dziękujemy, 554katarzynaj
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia! Przystawka - krewetki jedne z lepszych jakie jedliśmy, bardzo polecamy też pierogi nie do końca ruskie i deser niespodziankę (specjalność szefa kuchni). Na pewno kiedyś tu wrócimy!

Kolejna wizyta, tym razem w sierpniu 2019, tym razem niestety się zawiedliśmy, nie wszystko nam smakowało. Odradzam pstrąga.

Dziękujemy, 38agnieszkac
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie, najlepsze cocktaile w życiu i cudowna Ula jak co roku!Przemila i niesamowicie empatyczne. Potrafi trafić w gust klienta! Polecam z całego serca, nikt nie będzie rozczarowany:)

Dziękujemy, JoannaK4961

Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nowy Świat Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!