“Pijany architekt?”
Crooked House — recenzja

Crooked House
Nr 5 wśród 47 atrakcji (Sopot)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: Ponad 3 godziny
Zrecenzowano 21 października 2017

Dom sprawia wrażenie, jakby projektował go pijany architekt. Ponieważ jest taki "inny" warto go zobaczyć.

Dziękujemy, Marek B

Zrecenzowano 18 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jedyny taki w swoim rodzaju.Wszystko ma krzywe.Ściany,okna,drzwi.Tak jakby się uśmiechał.Kolorowymi ścianami przyciąga uwagę przechodniów.Bardzo mnie się podoba!

Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 6 października 2017

Budynek zachwyca pomysłem i wykonaniem, takie drugiego raczej nie znajdziemy. Szkoda tylko, że jest już trochę zaniedbany. Wystarczy zrobić pamiątkowe zdjęcie i bez żalu udać się na dalsze zwiedzanie

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 3 października 2017

Architektoniczny koszmarek, gargamel porażający brzydotą. Na pewno nie dodaje urody miejscu, w którym stoi. Nie wiem, jaka była idea tego projektu, ale jest to przykład bardzo zlej architektury.

1  Dziękujemy, Katarzyna164
Zrecenzowano 28 września 2017

Krzywy Domek jest dosyć ciekawy architektonicznie, jednak obecnie jest mocno zaniedbany. Zdecydowanie wymaga remontu i nowych najemców, ponieważ trochę świeci pustkami.

Dziękujemy, Wojciech B

Crooked House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Crooked House? Podziel się wrażeniami!