Soleil Boutique H
158 USD
  • Restauracja
210 USD
Uwaga, okazja! 13% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 13% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (241 USD).

209 USD
  • Basen
Uwaga, okazja! 18% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 18% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (256 USD).

146 USD
127 USD
  • Basen
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (141 USD).

Hotel Aqua Sopot(Sopot)(Świetna cena!)
107 USD
104 USD
Uwaga, okazja! 42% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 42% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (179 USD).

Hotel Sedan(Sopot)(Świetna cena!)
123 USD
120 USD
107 USD
336 USD
281 USD
Orbitz.com
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (312 USD).

Zrecenzowano 31 sierpnia 2016

Cudowny weekend w cudownym Soleil! Lokalizacja idealna! Hotel przepięknie urządzony, czysty i spokojny. Przestronne, eleganckie pokoje z łazienką. Przemiła, kompetentna obsługa. Śniadania urozmaicone, przygotowane starannie. Dla każdego coś dobrego! Polecam!! :)

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Gosia W
Zrecenzowano 3 sierpnia 2016

Miałam okazję nocować w hotelu tylko jedną noc i tylko tyle mi wystarczy aby polecić go wszystkim. Hotel jest kameralny,bardzo czysty i komfortowy. W samym centrum miasta. Obsługa na najwyższym poziomie. Śniadanie mega smaczne , bardzo urozmaicone, podane również do pokoju na umówioną wcześniej godzinę. Jestem pod wielkim wrażeniem gustu i smaku !

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Pipole2014
Zrecenzowano 29 marca 2016

Spędziliśmy wraz ze znajomymi w tym hotelu wspaniały weekend. Hotel zapewnia, pięknie urządzone, stylowe, czyste pokoje oraz pyszne śniadanie, które mieliśmy na życzenie, o ustalonej przez nas wcześniej z obsługą godzinie. Polecam hotel bo naprawdę reprezentuje wysoki poziom kwater i obsługi:)

Wskazówka dotycząca pokojów: hotel nie jest przy głównej ulicy, co zapewnia ciszę
  • Data pobytu: listopad 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, 219GaBi2013
Zrecenzowano 10 lutego 2016

Uroczy kameralny hotel z kilkoma pokojami w doskonałej lokalizacji. Każdy z pokoi ma inny unikatowy wystrój. Pokoje dość duże, komfortowe łóżka, dobra pościel. Bardzo smaczne śniadanie, które na życzenie może podane do pokoju. Minus za bark możliwości wywietrzenia pokoju, jest oczywiście klimatyzacja, ale latem bywa duszno. Polecam pokój od podwórza, jedyny z otwieranym oknem. Dyskretna uprzejma obsługa.
Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko. Nie chce się wyjeżdżać.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokój od podwórza, jedyny z otwieranym oknem.
  • Data pobytu: październik 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 21 listopada 2015

Ładnie urządzony (podoba się kobietom ;) ) butikowy hotel w super lokalizacji (równoległa ulica do Monciaka).
Pyszne śniadania podawane do pokoju. Pokoje małe ale przytulne i gustowne.
Bardzo miła i pomocna obsługa (nie było problemu z przygotowaniem kwiatów, szampana i pralinek na przyjazd...)
Serdecznie polecam

• Data pobytu: październik 2015, podróż z ukochaną osobą