“Purfect”
Awantura — recenzja

Awantura
Nr 86 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kawa i drinki. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, świetnie zna się na technicznych aspektach robienia kawy. Jedyna kawiarnia specialty w Sopocie.

Dziękujemy, 340aleksanderw

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Lokal ze świetnym wyborem wyśmienitych win. Obsługa jest bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Dodatkowo można zjeść konkretne śniadanie (bajgiel z łososiem jest przepyszny) i napić się najlepszego przelewu w Sopocie! Dużym plusem są rozsądne ceny. Jestem już stałą klientką :P

Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Moje nowe ulubione miejsce w Sopocie, na dodatek w świetlej lokalizacji - w górnej częsci słynnego Monciaka (centrum, ale odrobinę spokojniej niż na dole przy molo). Lokal jest przestronny i nowocześnie urządzony, posiada też ogródek. Przemiła obsługa, która z chęcią doradzi niezdecydowanym.

Świetna kawa, a opcji tak wiele, że ciężko się zdecydować! Piliśmy pysznego dripa (Kenia), kremowe capuccino i wyraziste, ale dobrze zbalansowane espresso.

Później kontynuowaliśmy wizytę już przy winie, a wybór równie szeroki! Większość win na kieliszki, REWELACJA! Bardzo dużo propozycji z Polski, karta win bardzo ciekawa, miejscami nawet eksperymentalna. Jednocześnie wina są w naprawdę dobrej cenie - a w porównaniu do średnic cen w Sopocie to nawet TANIE.

Moimi faworytami są zdecydowanie wina polskie i hiszpańskie, warto zdać się na sugestię obsługi - czasami pojawia się coś nowego spoza karty.
Trafiliśmy też na fajną promocję na wina musujące - podobno takie oferty (na różne wina) pojawiają się dość często, warto sprawdzać.

Podsumowując - pyszna kawa, duży wybór ciekawych win w świetnych jak na Sopot cenach i miła atmosfera.

Od niedawna w ofercie również śniadania - na pewno przyjdziemy spróbować.

1  Dziękujemy, Karolina_Berg13
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Przyszłam tu z przyjaciółką na śniadanie zainspirowana pozytywnymi opiniami znajomych. Jajecznica z boczkiem pierwsza klasa! I do tego pyszne espresso❤ Na pewno wrócimy tu nie raz.

Dziękujemy, OliwiaSte
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Śniadania są tutaj genialne, a porcje są w stanie nasycić nawet duży głód ;) serdecznie polecam skusić się na któreś z proponowanych win, są też opcje z Polski!

Dziękujemy, PrzewodnikKobiety

Awantura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Awantura? Podziel się wrażeniami!