“Pyszne jedzenie, cudowna obsługa ”
Chianti Grill Bar — recenzja

Chianti Grill Bar
Nr 122 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Stworzyliśmy miejsce pełne niepowtarzalnej atmosfery, włoskiego żywiołu i toskańskich smaków.

Przepyszna pizza, stek ribeye! Smaczna oliwa jako dodatek. Urocza Pani Emilia, obsługa fantastyczna i profesjonalna. Otwarta kuchnia jako atut restauracji, piękny ogródek. Czyste toalety, piękna muzyka w tle. Polecam!

Dziękujemy, 943justynak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena D, Kierownik, Chianti Grill BarOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Pani Justyno!

Dziękujemy za tak pozytywną opinię i za Pani rekomendację :)

Zapraszamy do nas częściej!

Z pozdrowieniami,
Magdalena,

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sobotni wieczór, ostatni dzień wakacji, godzina 22:00, wszystkie stoliki na zewnątrz zajęte, po chwili czekania siadamy.
Miła atmosfera, na poziomie obsługa.
Zamawiamy przystawki włoskie ( sery, wędliny ), karczochy.
Czerwone wino - Primitivo.
Polecam

1  Dziękujemy, Mariusz G

Panie Mariuszu!

Dziękujemy za polecenie. Cieszą nas bardzo takie opisy naszych gości :)
Zapraszamy ponownie!

Z pozdrowieniami!

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowe miejsce , które już ma stałych bywalców. Smaczne jedzenie ;przystawki, różne pizze. W daniach głównych znajdziemy mięsa ale także doskonałe kalmary. Polecam kawę mrożona crema .
Miła obsługa , dobre wina na dodatek ciepły wieczór - pełnia szczęścia.
Dziękujemy

Dziękujemy, 825ewa_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena D, Kierownik, Chianti Grill BarOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Pani Ewo!

Nas też rozpiera duma i szczęście, jak czytamy taką recenzję :)
Liczymy na to, że nasze grono stałych bywalców będzie rosnąć!
Z pozdrowieniami od właścicieli i całego zespołu Chianti

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, miła obsługa, profesjonalni i doświadczeni w branży gastronomicznej właściciele.
Tuńczyk blue petarda ! (na zdjęciu)
Pachnący dymem i surowy w środku, ale ciepły.
Ciekawe, że można się zachwycić kiełbasą z grila ... co prawda to oryginalna włoska salsiccia fresca - rewelacja !
Carpaccio i kalmary tez super !
Spytajcie Szefa Kuchni o sekretne ciasto do pinsy
Gorąco polecamy i mamy nadzieję, że będzie tak dobrze przez cały rok.
Mieszkamy w Sopocie i brakowało nam takiego miejsca.

1  Dziękujemy, MauleM7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena D, Kierownik, Chianti Grill BarOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za tak wspaniałą opinię :)

Chcemy, aby nasze dania smakowały tak, jak we Włoszech. Tym bardziej cieszą nas takie opinie od gości, którzy doceniają oryginalność naszych dań.
Chianti ma być restauracją całoroczną, szczególnie zależy nam na mieszkańcach Sopotu i na pewno będziemy robić wszystko, abyście zaglądali do nas częściej :)

Z pozdrowieniami!

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych knajp w Trójmiescie ( bazuje na doświadczeniu kilku tygodni w roku od 10 lat). Doskonała jakość składników. Doskonała selekcja win. Sympatyczna obsługa. Krótki czas oczekiwania. Z impetem weszli na trójmiejski rynek - trzeba tu być! Dobrze zaparzone
kawy obiecali uzupełnić o decafeinato ;) Polecam!

2  Dziękujemy, 659jakubt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena D, Kierownik, Chianti Grill BarOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Panie Jakubie!
Dziękujemy za rekomendację i tak przychylną recenzję :)
Liczymy na to, że za rok też się spotkamy!
Z pozdrowieniami,
Magdalena,

Chianti Grill Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chianti Grill Bar? Podziel się wrażeniami!