Sopot

“Mila i udana wizyta”
Bulaj — recenzja

Bulaj
Nr 25 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Polska, Pub-restauracja
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019

Mimo bardzo nie sprzyjającej aury, wizyta w Bulaju bardzo udana. Bardzo smaczne dania, przystawki wyśmienite, osobiście jadłam pierogi z farszem z kurczaka w sosie śmietanowo-kurkowym- wspaniałe. Ciasto do pierogów bardzo delikatne, porcje podawanych dań bardzo duże
Atmosfera w lokalu bardzo miła,było z nami dwoje małych dzieci ( urodzinki dwulatka),
wbrew temu co czytałam na forum, obsługujący nas kelner również zadbał o to aby "maluchy" czuł się dobrze w Waszym lokalu. Serdecznie dziękujemy za miłe popołudnie.
Babcia Jubilata

Dziękujemy, Urszula J

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie i niebanalnie, pierwszy raz w życiu jadłam karasia, przepysznego karasia. Tort bezowy też fantastyczny. A wszystko w pięknych okolicznościach morskiej bryzy.

1  Dziękujemy, lepniak
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Mam mieszane uczucia. Jedzenie w lokalu jest bardzo dobre, lokalizacja ciekawa i kameralna ale obsluga bardzo specyficzna w kontakcie co u mnie powodowalo dyskomforr

Dziękujemy, Karolinamaka
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo zastosowania filtru w TripAdvisor filtru „rodziny z dziećmi” restauracja nie jest przygotowana na najmłodszych klientów! A wystarczy kupić kilka zestawów zabawek do piasku (mają małą „wewnętrzną” plażę). Kelnerka nie zaproponowała również krzesełka dla dziecka, itp... Serwowane dania bardzo smaczne i gustownie podane.

Dziękujemy, lukaszsk
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo miła i kompetentna obsługa jedzenie wyśmienite polecamy skonsumować wszystkiego po trochu każdy znajdzie coś dla siebie

Dziękujemy, Magdalena F

Bulaj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bulaj? Podziel się wrażeniami!