“Kolacja degustacyjna”
Bulaj — recenzja

Bulaj
Nr 25 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Polska, Pub-restauracja
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo miła i kompetentna obsługa jedzenie wyśmienite polecamy skonsumować wszystkiego po trochu każdy znajdzie coś dla siebie

Dziękujemy, Magdalena F

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, polaczenie smakow na poziomie mistrzowskim
Obsługa,Pan Tosiek -> wyzszy poziom serwisu
Cenowo - przystepnie i warte swojej ceny

Drogi Właścicielu
Gratuluję pomysłu, wyczucia smaku i dobrej ręki do doboru ludzi do zespołu.

Dziękujemy, 199Magda
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce poleciła nam Właścicielka naszego pensjonatu. Miejsce na plaży z widokiem na morze. Dania zróżnicowane z akcentami na rybne przysmaki - menu dla dzieci także do wyboru m.in. rybka. Ceny są wyższe ale i dania skomponowane bardzo ciekawie. Zachwycił nas dorsz na musie marchewkowym z kapustą z mulami. obsługa pomocna i uśmiechnięta. Na pewno wrócimy spróbować innych rybich dań.

Dziękujemy, Shemkel
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Bardzo dobre dania rybne warte swojej ceny. Pyszny deser - tort bezowy :) polecamy, na pewno kiedyś ponownie odwiedzimy

Dziękujemy, Monika G
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam dzisiaj z rodzina i wszyscy jesteśmy rozczarowani. Nie warte. Ceny z kosmosu. Jeżeli ktoś lubi letnie puree ziemniaczane wymieszane z duża ilością musztardy w towarzystwie suchego schabowego 2cm grubości w towarzystwie kapusty z czymś tam za 50zl to polecam. Kreatywność kucharza nie zna granic zdrowego rozsądku. Bulaj omijać z daleka!!!Najlepsze smażalnie w pobliżu płazy. PRZEREKLAMOWANE
Obiad dla 4 osób bez deseru prawie 400zl

Dziękujemy, karolina w

Bulaj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bulaj? Podziel się wrażeniami!