“Klimatyczne urodziny z muzyką na żywo w tle”
Restauracja Walter — recenzja

Restauracja Walter
Nr 89 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Nasza kuchnia to przede wszystkim dania regionalne, narodowe oraz autorskie kreacje, w tym znakomita gęsina wpisana na listę dziedzictwa kulinarnego Rzeczypospolitej Polskiej. Nasza misją jest kultywowanie najlepszych, polskich tradycji kulinarnych dostosowanych do współczesnych oczekiwań naszych Gości.Przygotowując potrawy koncentrujemy się na doborze najwyższej jakości produktów.
Zrecenzowano 4 września 2019

Klimatyczne wnętrze restauracji Walter wybrałam jako miejsce spotkania z moją rodziną i przyjaciółmi i nie zawiodłam się. Uroczysta kolacja została od początku do końca przygotowana perfekcyjnie, począwszy od wspaniałej zupy z białych warzyw, przez wykwintny smak potraw stanowiących dania główne. Zwieńczeniem był przepiękny i wspaniały tort urodzinowy. Atmosfery dopełniła cudowna muzyka jazzowa, której blasku dodali wykonawcy panowie Krzysztof Ścierański i Wojciech Staroniewicz, legendy polskiego jazzu.
Specjalne podziękowania należą się Szefowi Kuchni Panu Tomaszowi Szydzikowskiemu, a także personelowi restauracji, bo dzięki nim ten dzień był dla nas wyjątkowy i dostarczył nam wiele radości i wzruszeń.

1  Dziękujemy, iwonabu

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Arbuzowy chłodnik na gorące lato i śledzik na przekąskę ciekawa propozycja przy wielkiej konkurencji w Sopocie . To miejsce trzeba koniecznie odwiedzić .

Dziękujemy, hotchillijalapeno
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Piękny widok na tarasie na plac w Sopocie. Pozdrawiam kelnerke Pauline, niesamowicie miła :) jedzenie mega.

Dziękujemy, Luizaa_1997
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tam bo przy kieliszku wina również można było posłuchać trójki artystów którzy wykonywali swoje aranżacje jazzowe. To znacznie poprawia walory smakowe potraw :)
Dobrane wino jak danie idealnie wpisały się w nasze oczekiwania.
Miła i pomocna obsługa podniosły i tak dobre wrażenia.
W lokalu było sporo ludzi ale nie było za głośno od gości.
Spokojne, kameralne miejsce przy bardzo hałaśliwej i turystycznej ulicy.
Polecam.

Dziękujemy, KapitanX_80
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przypadkiem odkylismy to miejsce spacerujac deptakiem po Monciaku. Myslalam, ze bedzie to drogia, ekskuzywna restauracja. Bylismy z dziecmi wiec nie bardzo mi to pasowalo. Ale dzieciaki sie uparly. Co za przyjemna niespodzianka! Restauracja na dachu jest magiczna i przytulna, dzieci mile widziane. Jedzenie w dobrej cenie i pyszne.
Klimat cudowny, spedzilismy tam wspanialy czas. Na pewno wrocimi jeszcze nie raz, bo to teraz nasze ulubione miejsce.

Dziękujemy, Freedom800840

Restauracja Walter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Walter? Podziel się wrażeniami!