“Wino, kolacja i muzyka na żywo”
Restauracja Walter — recenzja

Restauracja Walter
Nr 88 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Nasza kuchnia to przede wszystkim dania regionalne, narodowe oraz autorskie kreacje, w tym znakomita gęsina wpisana na listę dziedzictwa kulinarnego Rzeczypospolitej Polskiej. Nasza misją jest kultywowanie najlepszych, polskich tradycji kulinarnych dostosowanych do współczesnych oczekiwań naszych Gości.Przygotowując potrawy koncentrujemy się na doborze najwyższej jakości produktów.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tam bo przy kieliszku wina również można było posłuchać trójki artystów którzy wykonywali swoje aranżacje jazzowe. To znacznie poprawia walory smakowe potraw :)
Dobrane wino jak danie idealnie wpisały się w nasze oczekiwania.
Miła i pomocna obsługa podniosły i tak dobre wrażenia.
W lokalu było sporo ludzi ale nie było za głośno od gości.
Spokojne, kameralne miejsce przy bardzo hałaśliwej i turystycznej ulicy.
Polecam.

Dziękujemy, KapitanX_80

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przypadkiem odkylismy to miejsce spacerujac deptakiem po Monciaku. Myslalam, ze bedzie to drogia, ekskuzywna restauracja. Bylismy z dziecmi wiec nie bardzo mi to pasowalo. Ale dzieciaki sie uparly. Co za przyjemna niespodzianka! Restauracja na dachu jest magiczna i przytulna, dzieci mile widziane. Jedzenie w dobrej cenie i pyszne.
Klimat cudowny, spedzilismy tam wspanialy czas. Na pewno wrocimi jeszcze nie raz, bo to teraz nasze ulubione miejsce.

Dziękujemy, Freedom800840
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i super obsługa. Widok z tarasu jest niesamowity! Przepyszne pierogi ruskie i rumsztyk.

Dziękujemy, KamilA528
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji Walter spotkalismy się większa grupa. Czekał na nas pięknie przystrojony stół i miła obsługa. Wystrój i widok z okien, a także z położonego piętro wyzej tarasu zwalił wszystkich z nóg. W samym sercu Sopotu takie miejsce. Kuchnia obłędna. Znajomi ze mną na czele nie mogliśmy nachwalić się smaków. Szef kuchni wyszedł do nas i osobiście dowiedział się o smak swojego dzieła. Z pewnością tam wrócimy

Dziękujemy, robdombrowski
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzonko, sympatyczna obsługa i fajny klimat !! Będziemy z pewnością wracać :) gorąco polecam

Dziękujemy, Explorer481050

Restauracja Walter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Walter? Podziel się wrażeniami!