Sopot

“Doskonale ”
Restauracja Walter — recenzja

Restauracja Walter
Nr 89 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Nasza kuchnia to przede wszystkim dania regionalne, narodowe oraz autorskie kreacje, w tym znakomita gęsina wpisana na listę dziedzictwa kulinarnego Rzeczypospolitej Polskiej. Nasza misją jest kultywowanie najlepszych, polskich tradycji kulinarnych dostosowanych do współczesnych oczekiwań naszych Gości.Przygotowując potrawy koncentrujemy się na doborze najwyższej jakości produktów.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i super obsługa. Widok z tarasu jest niesamowity! Przepyszne pierogi ruskie i rumsztyk.

Dziękujemy, KamilA528

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji Walter spotkalismy się większa grupa. Czekał na nas pięknie przystrojony stół i miła obsługa. Wystrój i widok z okien, a także z położonego piętro wyzej tarasu zwalił wszystkich z nóg. W samym sercu Sopotu takie miejsce. Kuchnia obłędna. Znajomi ze mną na czele nie mogliśmy nachwalić się smaków. Szef kuchni wyszedł do nas i osobiście dowiedział się o smak swojego dzieła. Z pewnością tam wrócimy

Dziękujemy, robdombrowski
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzonko, sympatyczna obsługa i fajny klimat !! Będziemy z pewnością wracać :) gorąco polecam

Dziękujemy, Explorer481050
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałbym nadmienić ze opinia Państwa nie dotyczy uslug restauracji Walter abistro na dole, ale oczywiście bardzo nam przykro, że to Panstwa spotkało, zapraszamy serdecznie do restauracji Walter, ktora znajduję się ns 3 pietrze domu towarowego

Dziękujemy, TomaszS1257
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, cudowne wnętrze. Szef kuchni wychodzi z kuchni i zawsze chętnie opowie o karcie i doradzi z wyborem.

Dziękujemy, 481micha_w

Restauracja Walter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Walter? Podziel się wrażeniami!