“Doskonale ”
Restauracja Walter — recenzja

Restauracja Walter
Get food delivered
Nr 89 wśród 265 Restauracje (Sopot)
Opis: Nasza kuchnia to przede wszystkim dania regionalne, narodowe oraz autorskie kreacje, w tym znakomita gęsina wpisana na listę dziedzictwa kulinarnego Rzeczypospolitej Polskiej. Nasza misją jest kultywowanie najlepszych, polskich tradycji kulinarnych dostosowanych do współczesnych oczekiwań naszych Gości.Przygotowując potrawy koncentrujemy się na doborze najwyższej jakości produktów.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i super obsługa. Widok z tarasu jest niesamowity! Przepyszne pierogi ruskie i rumsztyk.

Dziękujemy, KamilA528

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji Walter spotkalismy się większa grupa. Czekał na nas pięknie przystrojony stół i miła obsługa. Wystrój i widok z okien, a także z położonego piętro wyzej tarasu zwalił wszystkich z nóg. W samym sercu Sopotu takie miejsce. Kuchnia obłędna. Znajomi ze mną na czele nie mogliśmy nachwalić się smaków. Szef kuchni wyszedł do nas i osobiście dowiedział się o smak swojego dzieła. Z pewnością tam wrócimy

Dziękujemy, robdombrowski
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzonko, sympatyczna obsługa i fajny klimat !! Będziemy z pewnością wracać :) gorąco polecam

Dziękujemy, Explorer481050
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, cudowne wnętrze. Szef kuchni wychodzi z kuchni i zawsze chętnie opowie o karcie i doradzi z wyborem.

Dziękujemy, 481micha_w
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację odwiedziliśmy już kilka razy. Zawsze przy okazji śniadania. Przeważnie było bardzo ok. Jedna wizyta wszystko zmieniła... Żona zamówiła naleśniki z mascarpone. Otrzymała naleśniki zależałe w lodówce i... bez nadzienia z serka. Po zgłoszeniu tego kelnerce, ta udała się do szefa i... przyniosła nam do stołu miseczkę z porcją serka wprost z pudełka posypanego cukrem.
Fatalnego wrażenia można było uniknąć przepraszają, proponując przygotowania dania raz jeszcze i oferując jakiś drobny gest w związku z pomyłką. Zamiast tego dostaliśmy brak przeprosin i miskę z serkiem - hahaha ;)

1  Dziękujemy, 627szczepans

Restauracja Walter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Walter? Podziel się wrażeniami!