“Opinia”
Fresh Gordon Sopot — recenzja

Fresh Gordon Sopot
Get food delivered
Nr 91 wśród 265 Restauracje (Sopot)
Opis: Najlepsze Burgery i Burger Steki z soczystej wołowiny, do tego przepyszna Pizza na puszystym cieście z dużą ilością mozzarelli. Przesłodkie desery, a także piwo Budweiser oraz morze Drinków i Koktajli. To i wiele więcej tylko w Fresh Gordon!
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Fajny klimat i miła obsługa. Polecam wszystkim co będą mieli ochotę na pyszna pizze, burger a przede wszystkim frytki. Bardzo dobra pizza pepperoni. Ceny są przystępne. Można miło spędzić czas przed plażą.

Dziękujemy, Ala555555
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Fresh Gordon SopotOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za super opinię! Cieszymy się, że Fresh Gordon jest miejscem, które kochają nasi Goście. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wnętrze urządzone z pomysłem,w stylu amerykańskim.Pyszne i obfite śniadanka.Na kolację zamówiłam sałatkę a mąż burgera-dużo i smacznie. Obsługa super!Pełen profesjonalizm.Gdy znów zawitamy do Sopotu,z całą pewnością odwiedzimy, tę klimatyczną restauracyjkę.

Dziękujemy, slazacy

Dziękujemy za obszerną i pozytywną opinię! Cieszymy się, że Wam smakowało. Nie możemy się doczekać Waszego powrotu!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Super obsługa, fajne miejsce o nietuzinkowym klimacie i bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie! Polecam

1  Dziękujemy, Izabela D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Kierownik ds. PR, Fresh Gordon SopotOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy za tak miłe słowa! Uznanie naszych Gości bardzo nas cieszy. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wyśmienity Burger, nie ma lepszegow Sopocie. Znajomi jedli pizzę i tez im bardzo smakowała. Do tego niepowtarzalny wystrój. Mocne 5

Dziękujemy, Kamil D

Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza kuchnia Wam zasmakowała. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal usytuowany w centrum Sopotu przy samym Monciaku, ale ukryty w bramie. Nie znaliśmy i trafiliśmy tylko dlatego, że chłopaki na ulicy zapraszają. Zamówilismy pizzę, burgera i salatkę. Wszystko bardzo smaczne. Obsługa miła, a lokal urządzony w fajnym amerykańskim stylu. Polecamy. Jak będziemy jeszcze w Sopocie chętnie odwiedzimy

3  Dziękujemy, Magdalena W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Kierownik ds. PR, Fresh Gordon SopotOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że Wasza wizyta we Fresh Gordon była udana. Zapraszamy ponownie!

Fresh Gordon Sopot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fresh Gordon Sopot? Podziel się wrażeniami!