“Kolacja ze znajomymi”
Prosty Temat — recenzja

Prosty Temat
Nr 120 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal, bardzo smaczne, przemila obsluga!
Jeśli chodzi o sam lokal, bardzo przyjemny klimat jednak za kazdym razem gdy tam bylam muzyka byla za glosno przez co ciezko bylo rozmawiac ze znajomymi.
Cudowne burgery, napewno bede regularnie odwiedziala to miejsce :-)

Dziękujemy, A4610RNlaurat

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam sie do tego miejsca z koleżankami w lipcu.
Jedzenie było przepyszne!
Idealnie doprawione, duże porcje
Bardzo miła obsługa ktora dbała o to, abyśmy czuły sie jak najlepiej.
Polecam wszystkim którzy beda akurat na monciaku odwiedzić koniecznie to miejsce! ❤

Dziękujemy, paulinamozejko
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka akcja na piwo że znajomymi. Jedzenia nie zamawialiśmy ale było bardzo dobre piwo. Polecam ogródek

Dziękujemy, adamrF3250BX
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pozytywną stroną lokalu jest obsługa.
Niestety jedzenie (pizza w naszym wypadku) nie zachwyca i nie zachęca do kolejnych odwiedzin.

Dziękujemy, beatag550
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Zaszłyśmy z koleżankami skuszone fajnym wystrojem. Na szczęście był to trafny wybór :)
Ceny przyzwoite, jedzenie bardzo dobre (pizza z gorgonzolą i gruszką- palce lizać!), makaron z suszonymi pomidorami i grillowanym kurczakiem też był pyszny :)
Do tego, wyjątkowo polecam lampkę prosecco z puree z mango, pyszka.
Obsługa sympatyczna i uśmiechnięta.
Do lokalu wróciłyśmy wieczorem, znów na pizze i tym razem drinki z puree mango.
Nie zawiedli, drugi raz spisali się na medal.
Polecam.

Dziękujemy, Zuza Ł

Prosty Temat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prosty Temat? Podziel się wrażeniami!