“11/10 ❤️”
Prosty Temat — recenzja

Prosty Temat
Nr 121 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam sie do tego miejsca z koleżankami w lipcu.
Jedzenie było przepyszne!
Idealnie doprawione, duże porcje
Bardzo miła obsługa ktora dbała o to, abyśmy czuły sie jak najlepiej.
Polecam wszystkim którzy beda akurat na monciaku odwiedzić koniecznie to miejsce! ❤

Dziękujemy, paulinamozejko

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka akcja na piwo że znajomymi. Jedzenia nie zamawialiśmy ale było bardzo dobre piwo. Polecam ogródek

Dziękujemy, adamrF3250BX
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pozytywną stroną lokalu jest obsługa.
Niestety jedzenie (pizza w naszym wypadku) nie zachwyca i nie zachęca do kolejnych odwiedzin.

Dziękujemy, beatag550
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Zaszłyśmy z koleżankami skuszone fajnym wystrojem. Na szczęście był to trafny wybór :)
Ceny przyzwoite, jedzenie bardzo dobre (pizza z gorgonzolą i gruszką- palce lizać!), makaron z suszonymi pomidorami i grillowanym kurczakiem też był pyszny :)
Do tego, wyjątkowo polecam lampkę prosecco z puree z mango, pyszka.
Obsługa sympatyczna i uśmiechnięta.
Do lokalu wróciłyśmy wieczorem, znów na pizze i tym razem drinki z puree mango.
Nie zawiedli, drugi raz spisali się na medal.
Polecam.

Dziękujemy, Zuza Ł
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystroj lokalu bardzo nowoczesny i zachęcajacy do odwiedzenia. To by było na tyle. Jedzenia niemogę skomentować ponieważ nikt z obslugi nie przyniosl nawet nam menu. Kelnerki chodzily obok naszego stolika lecz żadna do nas nie podeszła. W lokalu nie było dużo gości żeby obsluga miala problem z zauwazeniem nowych. Czekalismy na menu okolo 15- 20 min lecz nie doczekalismy sie. Po tym czasie opuscilismy lokal.
Nie polecam !!!

Dziękujemy, sabbson

Prosty Temat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prosty Temat? Podziel się wrażeniami!