“Szybkie 🍺”
Prosty Temat — recenzja

Prosty Temat
Nr 120 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka akcja na piwo że znajomymi. Jedzenia nie zamawialiśmy ale było bardzo dobre piwo. Polecam ogródek

Dziękujemy, adamrF3250BX

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pozytywną stroną lokalu jest obsługa.
Niestety jedzenie (pizza w naszym wypadku) nie zachwyca i nie zachęca do kolejnych odwiedzin.

Dziękujemy, beatag550
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Zaszłyśmy z koleżankami skuszone fajnym wystrojem. Na szczęście był to trafny wybór :)
Ceny przyzwoite, jedzenie bardzo dobre (pizza z gorgonzolą i gruszką- palce lizać!), makaron z suszonymi pomidorami i grillowanym kurczakiem też był pyszny :)
Do tego, wyjątkowo polecam lampkę prosecco z puree z mango, pyszka.
Obsługa sympatyczna i uśmiechnięta.
Do lokalu wróciłyśmy wieczorem, znów na pizze i tym razem drinki z puree mango.
Nie zawiedli, drugi raz spisali się na medal.
Polecam.

Dziękujemy, Zuza Ł
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystroj lokalu bardzo nowoczesny i zachęcajacy do odwiedzenia. To by było na tyle. Jedzenia niemogę skomentować ponieważ nikt z obslugi nie przyniosl nawet nam menu. Kelnerki chodzily obok naszego stolika lecz żadna do nas nie podeszła. W lokalu nie było dużo gości żeby obsluga miala problem z zauwazeniem nowych. Czekalismy na menu okolo 15- 20 min lecz nie doczekalismy sie. Po tym czasie opuscilismy lokal.
Nie polecam !!!

Dziękujemy, sabbson
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pizzę typu margherita, frytki i sok jabłkowy. Jedyne czego nie da się zepsuć to sok, gdyż był butelkowy. Frytki bardzo ostre, chociaż prosiliśmy dania dla dzieci, jak można się domyślić dzieci nie chciały je jeść. Pizza nie okropna, w miarę zjadliwa. Po zjedzeniu czekaliśmy, aż ktoś przyjdzie by dać rachunek, ale chyba zapomnieli o nas, więc trzeba było samym iść do nich. Wnętrze dość schludne i czyste, a obsługa dobra, gdyby nie ten jeden incydent. Jest to miejsce na jeden raz i raczej nastawione na potok głodnych turystów z plaży, nie zwracających uwagi na ceny.

Dziękujemy, Nerowens

Prosty Temat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prosty Temat? Podziel się wrażeniami!