“Niewielki lokal z klimatem”
Lekki Deser Cafe — recenzja - ZAMKNIĘTE

Lekki Deser Cafe
Opis: Lekki Deser to mała, klimatyczna kawiarnia blisko sopockiego Monciaka. Oferujemy Państwu zdrowe ciasta bez cukru, laktozy i glutenu. Wszystkie własnego wypieku, a także prawdziwą, włoską kawę. Można u nas również zjeść pyszne śniadania.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielki lokal tuż przy Monciaku. Ceny przystępne :) kawa mrożona jedna z najlepszych jakie piłem :) lokal prowadzą bardzo mili ludzie, którzy służą wskazówkami dotyczącymi gastronomicznej części Trójmiasta.

Dziękujemy, 549damiant

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła urokliwa knajpka. Pyszne ciasta domowej roboty... Niebo w gębie... I jakie zdrowe. Kawka pierwsza klasa! Mega przyjemne miejsce bardzo miła obsługa można się poczuć jak u cioci na imieninach ♥️ serdecznie polecam

Dziękujemy, piel92
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kameralny lokal gdzie można zjesc pyszne sniadanie. Wszystkie produkty są świeże, pieczywo wypiekają właściciele a porcja na rozpoczęcie dnia jest na prawdę pokaźna. Do tego kawa, która jest najpyszniejsza w całym Sopocie. Na pewno gdy następnym razem odwiedzę Sopot to właśnie tu będę przychodzić codziennie rano po pożywny posiłek i aromatyczną kawę.

Dziękujemy, magdasta
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kawiarenka, pyszna kawa i wegańskie ciasta. Lody najlepsze jakie jadłam! Przemiła obsługa, ładny wystrój, świetna atmosfera. Duży wybór lodów wegańskich i bez cukru. Przystępne ceny. W Sopocie przystanek obowiązkowy.

Dziękujemy, madulka
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa latte rewelacyjna. Śniadanie w bardzo dobrej cenie, a w dodatku pyszne. Do wyboru są zarówno naleśniki jak i buła z jajkiem i boczkiem na kaca

1  Dziękujemy, pawe_a282

Lekki Deser Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych