Sopot

“Niezwykła kolacja”

Petit Paris Restaurant Sopot
Nr 23 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna znająca się na daniach i winach obsługa kelnerska.
Klimat wyjątkowego miejsca.
Dania niezwykłe, podane wykwintnie.
Świetne ostrygi, smaczne ślimaki i przegrzebki oraz wyjątkowy łosoś.
Każde danie fantastyczne.
To wszystko sprawiło, że pomimo braku miejsca udało się znaleść miejsce na deser.
Cream brule jak i beza z lodami warte grzechu.

Polecam.

Dziękujemy, KapitanX_80

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

... od początku. Pani mimo próśb nie chciała podać karty win. Okazało się że polecane jako aperitif wino kosztuje ponad 20 zł za kieliszek. Tak samo każde następne. 28, 29 zł. Za wina ok a nie wybitne.
Przystawki: tatar z dorsza słaby. Jedliśmy lepsze wielokrotnie. 3/5 Zupa cebulowa bardzo poprawna. 4.7/5
Dania główne: łopatka z jagnięciny nowozelandzkiej... sucha i bez smaku 2.7/5 , boczek... tu problem. Jesteśmy z Krakowa. Chodzimy do Karaktru. Tam boczek jest sztuką. 6/5. Tu... 4/5. Był ok. Najlepsze ze wszystkiego były ziemniaki do boczku
5/5. I wino wybrane po 3 prośbach o kartę win. Pani bardzo chciała polecać wino bez pokazania karty. Większość 28, 30 za kieliszek. Oprócz nas były w restauracji 4 stoliki. Państwo obok (Ok 8 osob) mieli spore zastrzeżenia do obsługi. Nie dostali zamówionego wina. Zamiast przeprosin dostali wiadomość że go nie zamówili. Wyszli źli. Przy drugim stole też były zgrzyty. Hmmm

Dziękujemy, KiciaZaleska
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Świetna obsługa, świetny wystrój, klimatyczna francuska muzyka w tle, wspaniały klimat i atmosfera. A jedzenie... uczta i rozkosz dla podniebienia. Zupa cebulowa esencjonalna i pyszna, tarta z kaszanką oryginalna, boczek karmelizowany poezja. Pierwszy raz próbowałam żabich udek i się nie zawiodłam. A na deser 2 różne bezy - uczta smaków. Do tego pyszne winko... Czego chcieć więcej. Można poczuć klimat Francji...

Dziękujemy, 454monikak
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Wspaniała atmosfera, doskonała obsługa , jedzenie przepyszne. Zupa cebulowa bardzo mi smakowała , mule pycha, a Turbot wyśmienity . Niestety deseru nie mogłam już spróbować ale towarzystwo moje " wcinało aż uszy się trzęsły" więc im smakowało. Szczerze polecam

Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy że znajomymi, uczta nie tylko dla kubków smakowych, ale też dla oczu. Mule przepyszne, porcja duża, nie do przejedzenia. Jednak deseru nie odpuściliśmy - creme brule przepyszny. Mega przemiła Pani kelnerka, już od wejścia aż do wyjścia, bez narzucania, ale pomocna. Tak trzymać.

Dziękujemy, zytar2019

Petit Paris Restaurant Sopot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Petit Paris Restaurant Sopot? Podziel się wrażeniami!