Sopot

“Świetna restauracja”

Restauracja Modern Food & Wine
Nr 28 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: MODERN to restauracja zlokalizowana przy sopockim molo. Eleganckie, nowoczesne wnętrza, wyjątkowe widoki, spokój i cisza w samym centrum miasta. Zapraszamy do odkrywania smaków kuchni śródziemnomorskiej, jednej z najzdrowszych kuchni świata opartej na świeżych warzywach, owocach i ziołach, obfitości przypraw, oliwie z oliwek, rybach i owocach morza.

Niewiele jest miejsc gdzie zawsze jest takie pyszne jedzenie. Zupa rybna jest najlepsza jaka gdziekolwiek jadłem. Przepyszny stek z polędwicy i bardzo bogata karta najlepszych win z całego świata. Bardzo ładnie podane, super wystrój. Przemiła atmosfera, uśmiechnięta i zaangażowana obsługa, która zawsze spełniała moje oczekiwania. Smacznie polecam!

Dziękujemy, carleasepolska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: modernrestaurant, Kierownik, Restauracja Modern Food & WineOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłą opinię! Zupa rybna to faktycznie nasz niekwestionowany hit. Zapraszamy częściej, już niedługo nasza karta win rozszerzy się o kilka interesujących pozycji ;)

Restauracja ma świetną lokalizację, znajduje się przy samym molo. Doskonała zupa rybna, w sam raz na lunch. W środku bardzo ładny wystrój, można spędzić tam miło czas.

Dziękujemy, Ewelina T

Dziękujemy za opinię, zapraszamy częściej! :)

Zrecenzowano 15 września 2019

Wspaniały lokal. Piękny wystrój, smaczne jedzenie, u nas akurat desery i kawa.Świetna lokalizacja. Miejsca z widokiem na morze i molo. Bardzo wspaniałe Panie kelnerki. Pomocne, mile i uśmiechnięte.
Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Agata J

Dziękujemy za miłą opinię. Zapraszamy nie tylko na desery, danie główne są równie smaczne!
Do zobaczenia!

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam restaurację, świetna lokalizacja tuż przy molo. W dodatku wspaniała obsługa, szczególnie dziękuję Pani Mai, która poleciła mi pyszną rybę! Na pewno wrócę w to miejsce i mam nadzieję, że trafię ponownie na tą samą obsługę. Pozdrawiam

Dziękujemy, tomasze852

Dziękujemy w imieniu Mai i całej restauracji! Mamy jeszcze kilka dań do polecenia, więc zapraszamy :)

Zrecenzowano 12 września 2019

Świetna obsluga przez Panią Maję, elokwentna, miła z czarującym uśmiechem taki pracownik to skarb.... gorąco polecamy ten lokal I taką obslugę

Dziękujemy, Kozi_198711

Maja dziękuje i my dziękujemy zapraszając jednocześnie nie tylko na piwko!

Restauracja Modern Food & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Modern Food & Wine? Podziel się wrażeniami!