“Świetne jedzenie i piękne widoki”

Restauracja Modern Food & Wine
Nr 27 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: MODERN to restauracja zlokalizowana przy sopockim molo. Eleganckie, nowoczesne wnętrza, wyjątkowe widoki, spokój i cisza w samym centrum miasta. Zapraszamy do odkrywania smaków kuchni śródziemnomorskiej, jednej z najzdrowszych kuchni świata opartej na świeżych warzywach, owocach i ziołach, obfitości przypraw, oliwie z oliwek, rybach i owocach morza.

Restauracja ma świetną lokalizację, znajduje się przy samym molo. Doskonała zupa rybna, w sam raz na lunch. W środku bardzo ładny wystrój, można spędzić tam miło czas.

Dziękujemy, Ewelina T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: modernrestaurant, Kierownik, Restauracja Modern Food & WineOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię, zapraszamy częściej! :)

Wspaniały lokal. Piękny wystrój, smaczne jedzenie, u nas akurat desery i kawa.Świetna lokalizacja. Miejsca z widokiem na morze i molo. Bardzo wspaniałe Panie kelnerki. Pomocne, mile i uśmiechnięte.
Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Agata J

Dziękujemy za miłą opinię. Zapraszamy nie tylko na desery, danie główne są równie smaczne!
Do zobaczenia!

Gorąco polecam restaurację, świetna lokalizacja tuż przy molo. W dodatku wspaniała obsługa, szczególnie dziękuję Pani Mai, która poleciła mi pyszną rybę! Na pewno wrócę w to miejsce i mam nadzieję, że trafię ponownie na tą samą obsługę. Pozdrawiam

Dziękujemy, tomasze852

Dziękujemy w imieniu Mai i całej restauracji! Mamy jeszcze kilka dań do polecenia, więc zapraszamy :)

Zrecenzowano 12 września 2019

Świetna obsluga przez Panią Maję, elokwentna, miła z czarującym uśmiechem taki pracownik to skarb.... gorąco polecamy ten lokal I taką obslugę

Dziękujemy, Kozi_198711

Maja dziękuje i my dziękujemy zapraszając jednocześnie nie tylko na piwko!

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja przy samym molo. Piękny wystrój. Byłam w modern już 3 razy maja cudowny personel za każdym razem udało nam się trafić na Pana Kubę, który zawsze poleci nam coś dobrego do zjedzenia i wypicia :) wrócę jeszcze nie raz buziaki

Dziękujemy, patrycjat902

Dziękujemy w imieniu Kuby i całej restauracji :) I zapraszamy!

Restauracja Modern Food & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Modern Food & Wine? Podziel się wrażeniami!