Sopot

“Piffko”

Restauracja Modern Food & Wine
Nr 28 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: MODERN to restauracja zlokalizowana przy sopockim molo. Eleganckie, nowoczesne wnętrza, wyjątkowe widoki, spokój i cisza w samym centrum miasta. Zapraszamy do odkrywania smaków kuchni śródziemnomorskiej, jednej z najzdrowszych kuchni świata opartej na świeżych warzywach, owocach i ziołach, obfitości przypraw, oliwie z oliwek, rybach i owocach morza.
Zrecenzowano 12 września 2019

Świetna obsluga przez Panią Maję, elokwentna, miła z czarującym uśmiechem taki pracownik to skarb.... gorąco polecamy ten lokal I taką obslugę

Dziękujemy, Kozi_198711
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: modernrestaurant, Kierownik, Restauracja Modern Food & WineOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Maja dziękuje i my dziękujemy zapraszając jednocześnie nie tylko na piwko!

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja przy samym molo. Piękny wystrój. Byłam w modern już 3 razy maja cudowny personel za każdym razem udało nam się trafić na Pana Kubę, który zawsze poleci nam coś dobrego do zjedzenia i wypicia :) wrócę jeszcze nie raz buziaki

Dziękujemy, patrycjat902

Dziękujemy w imieniu Kuby i całej restauracji :) I zapraszamy!

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ok, o tym, że położenie jest super nie trzeba nikogo przekonywać. Restauracja u wejścia na molo broni się jednak nie tylko tym jednym atutem. Po pierwsze: obsługa, bardzo miła i uśmiechnięta pani Natalia troszczyła się o nas z sercem.
Po drugie: jedzenie! Serwowane w piękny sposób z pełna dbałością o szczegóły, zaskakują niekiedy kompozycją smaków. Polecam polędwicę z dorsza, syn zachwalał łososia z risotto. Polędwiczki wieprzowe według mojego męża to wybitne danie, o niezapomnianym mariażu smaków.
Do tego fajna karta win i tylko życzyć sobie słońca na te kulinarne doznania!

Dziękujemy, Joanna R

Zapraszamy do spróbowania pozostałych dań z karty. Dziękujemy za miłą opinię i pozdrawiamy!

Zrecenzowano 3 września 2019

Przepyszne jedzenie, super obsluga I cudny widok, jeśli Sopot to tylko tam
Bywam tam od lat i zawsze jestem
bardzo zadowolona .

Dziękujemy, agiuk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: modernrestaurant, Administrator, Restauracja Modern Food & WineOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za ocenę i zapraszamy do nas ponownie :) Pozdrawiam

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie! Świetna lokalizacja. Miła obsługa. Dobre wino, tatar i desery. Bardzo polecam wszystkim

Dziękujemy, wdowka17
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: modernrestaurant, Administator, Restauracja Modern Food & WineOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za ocenę i zapraszamy do nas ponownie :) Pozdrawiamy

Restauracja Modern Food & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Modern Food & Wine? Podziel się wrażeniami!