“..”

Restauracja Modern Food & Wine
Nr 27 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: MODERN to restauracja zlokalizowana przy sopockim molo. Eleganckie, nowoczesne wnętrza, wyjątkowe widoki, spokój i cisza w samym centrum miasta. Zapraszamy do odkrywania smaków kuchni śródziemnomorskiej, jednej z najzdrowszych kuchni świata opartej na świeżych warzywach, owocach i ziołach, obfitości przypraw, oliwie z oliwek, rybach i owocach morza.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Największym atutem tego miejsca jest obsługa, potem kuchnia. Przychodzimy ze względu na Pana Szymona. Świetnie doradza: wina, potrawy, desery. Wszystko co polecił było strzałem w dziesiątkę. Najlepszy Halibut i sałatka z owocami morza, deser z buraka i beza palce lizać. Wracamy tu codziennie.

Dziękujemy, MagdalenaCzubaszek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: modernrestaurant, Administrator, Restauracja Modern Food & WineOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Pani Magdo :) Dziękujemy bardzo za te miłe słowa :) Szymon też na pewno się ucieszy! Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pod wrazeniem miejsca i obslugi. Wystroj w bieli sprawia ze czujesz sie jak w ekskluzywnym miejscu za granica. Idealna miejscowka z widokiem na morze. Wyrafinowany smak potraw ktore sa oryginalne i pieknie podane. Ale ten wieczor nie bylby tak udany gdyby nie profesionalna i niezwykla obsluga Pana Mateusza (Alex). Bardzo mu dziekujemy! Sama pracuje w restauracji i tym bardziej doceniam takie podejscie do klienta. Jesli chcesz spedzic idealny wieczor w Sopocie, koniecznie odwiedz restauracje Modern Food &Wine

1  Dziękujemy, 698aniak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: modernrestaurant, Administrator, Restauracja Modern Food & WineOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy za te słowa! To nas motywuje by było jeszcze lepiej! Pozdrawiamy i zapraszamy! :D

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Miejsce z pięknym widokiem na morze, bardzo dobrym jedzeniem, miłą atmosferą i obsługą. Zamówienia szybko realizowane, obsługa kelnerska z dużym wyczuciem oraz kulturą osobistą, dotyczy to wszystkich Kelnerów. Natomiast szczególnie chcielibyśmy z mężem podziękować Panu Szymonowi, który sprawił, że poczuliśmy się bardzo zaopiekowani oraz Pani Ani, która dodała nam odwagi w zamówieniu sorbetu ogórkowego, który okazał się niespodzianką, a polecone przez p. Anię lody z palonego masła - rewelacyjne. Wielokrotnie tam bywaliśmy i wielu potraw próbowaliśmy i nigdy nie poczuliśmy się zawiedzeni dlatego serdecznie polecamy.

2  Dziękujemy, Magdalena P

Pani Magdaleno :) Bardzo dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy do nas ponownie! :D Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję zjeść tutaj lunch i jestem zachwycona. Pyszne krewetki na przystawkę i makaron z owocami morza na danie główne. Deser z z rokietnikiem najlepszy!!

Dziękujemy, 589dominikab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: modernrestaurant, Administrator, Restauracja Modern Food & WineOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za te słowa! To nas ogromnie cieszy i motywuje by było jeszcze lepiej! Pozdrawiamy i zapraszamy! :D

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Piękne miejsce ze wspaniałym widokiem na molo i morze. Dziękujemy za najwyższej jakości obsługę kelnerską Szymona oraz za wysmienite Risotto z zielonymi warzywami, które przygotowal dla nas genialny kucharz, mimo ze potrawy tej nie bylo w menu. Pozdrawiamy!

Dziękujemy, Lovecat L

Bardzo dziękujemy za te słowa! To nas ogromnie cieszy i motywuje! Pozdrawiamy! :D

Restauracja Modern Food & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Modern Food & Wine? Podziel się wrażeniami!