“Poczujesz się gościem i pysznie zjesz”
Restauracja NOVA SOPOT — recenzja

Restauracja NOVA SOPOT
Zamów online
Nr 1 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Restauracja NOVA SOPOT znajduje się w centralnym punkcie Sopotu, w pobliżu dworca głównego oraz ul. Bohaterów Monte Cassino, czyli popularnego "monciaka". ​NOVA SOPOT powstała z pasji jej właścicieli oraz z chęci tworzenia nowej, ciekawej kuchni opartej w tradycyjnej kuchni polskiej, ale zarazem w nowoczesnym, atrakcyjnym wizualnie i smakowo wydaniu.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielka restauracja, w której poczujesz się gościem, a nie klientem. Rewelacyjne jedzenie! Sympatyczna obsługa. Do tego indywidualne podejście do potrzeb gości - w naszym przypadku modyfikacja sposobu przygotowania dania. Jedliśmy talerz rybaka (trzy rodzaje ryb z dodatkami) oraz deser - beza i sorbet agrestowy! Polecamy i na pewno wrócimy :)

1  Dziękujemy, magdabed

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja klimatyczna, cicha. Jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła i życzliwa.
Jedliśmy pierogi z mięsem oraz sałatkę z kurczakiem. Polecam serdecznie.

1  Dziękujemy, Artur A
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne miejsce zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Każde z zamówionych dań było wyśmienite. Polecam!!!

1  Dziękujemy, 449sylwian
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Idealne miejsce zarówno na spotkanie się ze znajomymi jak i na randkę. Przytulnie, smacznie i bardzo miło! Jedzenie wyśmienite!

1  Dziękujemy, maciejkaczynski
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, miłe nowoczesne wnętrze, ciekawa karta. Choć trochę się dziwiłam że to miejsce ma ranking numer jeden w Sopocie. Tak więc spodziewałam się więcej po tym miejscu. Doskonała zupa kurkowa. Ale frytki do żeberek niesmaczne. Brakuje uwagi co do detali.
No i nie ma alkoholu bo restauracja czeka na koncesję.

1  Dziękujemy, Z749BSannap

Restauracja NOVA SOPOT — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja NOVA SOPOT? Podziel się wrażeniami!