Sopot
Cudowna chwila relaksu 👌🏼

Najlepszy masaż Tajski na jakim byłam w Sopocie, przemiła obsługa, dobra lokalizacja,żadnych... Przeczytaj więcej

Katarzyna B
Masaż

Cudowne miejsce, gdzie mozna oddać się w profesjonalne rece balijek Komag i Suri na doskonały... Przeczytaj więcej

AmeliaWarmiak

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Godzinny masaż wykonany rewelacyjnie! Panie bardzo sympatyczne. Zdecydowanie polecamy, jedno z lepszych miejsc w jakich byliśmy

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, MirelLand90
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoyceF_12, Kierownik ds. gości, The Oriental Spa SopotOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny relaks. Byłam na masażu z nastoletnim synem. Masaż w jednym pomieszczeniu, wiec idealnie nam to zorganizowali. Syn miał masaż stop i nóg- po jego wykonaniu powiedział , ze czuje się tak jakby ktoś mu zabrał stare nogi a dał nowe. Ja miałam masaż pleców szyi i głowy. Przez godzinę byłam cudownie masowana. Znakomity relaks. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Joannaaa_c

Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimatyczne miejsce można bardzo miło spędzić tam czas. Masaż bardzi relaksujacy i wyciszajacy.

Dziękujemy, Katarzyna Z

Zrecenzowano: 30 stycznia 2019

Cudowne miejsce, gdzie można się zrelaksować i odpocząć. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę. Masaż wspaniały.

Dziękujemy, Maria T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoyceF_12, Kierownik ds. gości, The Oriental Spa SopotOdpowiedź udzielona 1 lutego 2019

Dziękujemy za wizytę, zapraszamy :)

Zrecenzowano: 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie klimatyczne miejsce. Najlepszy masaż w Trójmieście! Na pewno tam wrócę przy okazji najbliższej wizyty w Sopocie.

Dziękujemy, Marta H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoyceF_12, Kierownik ds. gości, The Oriental Spa SopotOdpowiedź udzielona 23 stycznia 2019

Dziękujemy za wizytę. Zapraszamy <3